ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nová opatření vlády - PŘEHLEDNĚ: Jak se od pondělí zpřísní opatření, běhání v rouškách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Reprezentační trenér Aleš Štorc hodnotí soustředění reprezentace

zobrazit foto

1.2.2018, 16:48 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 27.1.2018 proběhl v pražském Radotíně krátký sraz širšího reprezentačního týmu A mužstva.
Cílem této akce bylo vybrat a doplnit základní kádr A týmu na nejbližší reprezentační akce ME 2018 a MS 2019.

Akce byla jednodenní, ale velmi intenzivní. Dopolední fáze byla zaměřena na individuální práci s balónem, střelbu po zátěži a soubojovou odolnost. Odpolední fáze byla čistě herní, specifické herní situace, 3x3, 2x2 i klasická hra 4x4 na různých velikostech hřiště.

Myslím, že i když akce byla krátká, došlo k detailnějšímu poznání jednotlivců a jejich kvality před zatížením i v únavě. Opravdu nezklamal nikdo. Musíme nyní vybrat typologicky hráče na jednotlivé posty, kteří nám pomůžou vhodně doplnit základní kostru A týmu.

Brankáři byli ve složení Mareš, Slaný, Beránek a Sochůrek. Chtěli jsme vidět i Dominika Kunického, protože toto jsou jména ze kterých budeme vybírat dále. Zde máme velkou sílu. Doufám, že všichni jmenovaní zůstanou v pravidelném zápřahu a budou se jim vyhýbat zranění.

Z jednotlivých hráčů Srkal, Haloda, Poul, ukázali, že jejich výkonnost v lize je dlouhodobě stabilní. Určitě hledáme nosné hráče na pozici organizátora hry, kteří dobře řídí defenzívu, tady se velmi dobře uvedli Kostka a Kaválek. Zkušení kluci z Rudolfova individuálně zdatný Pouzar, dobře doplňovaný Hrbáčem ukázali svojí sílu. Rádi bychom je viděli pravidelně v lize, aby prošli zápasy play off, případně evropskými poháry, aby měli konfrontaci i mimo ČR. Vůbec se neztratili Němec, Navrátil, zkušený Ruda Weinhardt, který pokud se dostane do dobré fyzické kondice je jeden z nejnebezpečnějších hráčů z přední pozice. Velice dobrý dojem udělal Honza Sláma, který je poctivým dříčem se skvělou kondicí.
Velkým příslibem pro budoucnost je dvojice z úspěšné reprezentace do 21 let Jirka Doležal a Marek Matocha, který se musel z akce omluvit, ale kterého chceme dále sledovat.
Trošku stagnace vidím u Kuby Grznárika, který je již na několikáté akci a ve kterém vidím velký potenciál, ale musí se vrátit k častějším a pravidelným tréninkům.

Mrzí mě zranění sparťana Lukáše Koutenského, který sobotní program nedokončil i absence Vaška Caise, kterého chceme vidět a který má blízko k dalším nominacím pokud bude pokračovat ve výkonech a bude v pravidelné zátěži.

Máme z čeho vybírat. Další soustředění plánujeme na konec února, jelikož dubnový termín ME se rychle blíží. Věřím, že zdravá konkurence mezi nominovanými posune náš tým zase o kousek výše.

Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: