ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Reprezentační trenér Aleš Štorc hodnotí soustředění reprezentace

zobrazit foto

1.2.2018, 16:48 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 27.1.2018 proběhl v pražském Radotíně krátký sraz širšího reprezentačního týmu A mužstva.
Cílem této akce bylo vybrat a doplnit základní kádr A týmu na nejbližší reprezentační akce ME 2018 a MS 2019.

Akce byla jednodenní, ale velmi intenzivní. Dopolední fáze byla zaměřena na individuální práci s balónem, střelbu po zátěži a soubojovou odolnost. Odpolední fáze byla čistě herní, specifické herní situace, 3x3, 2x2 i klasická hra 4x4 na různých velikostech hřiště.

Myslím, že i když akce byla krátká, došlo k detailnějšímu poznání jednotlivců a jejich kvality před zatížením i v únavě. Opravdu nezklamal nikdo. Musíme nyní vybrat typologicky hráče na jednotlivé posty, kteří nám pomůžou vhodně doplnit základní kostru A týmu.

Brankáři byli ve složení Mareš, Slaný, Beránek a Sochůrek. Chtěli jsme vidět i Dominika Kunického, protože toto jsou jména ze kterých budeme vybírat dále. Zde máme velkou sílu. Doufám, že všichni jmenovaní zůstanou v pravidelném zápřahu a budou se jim vyhýbat zranění.

Z jednotlivých hráčů Srkal, Haloda, Poul, ukázali, že jejich výkonnost v lize je dlouhodobě stabilní. Určitě hledáme nosné hráče na pozici organizátora hry, kteří dobře řídí defenzívu, tady se velmi dobře uvedli Kostka a Kaválek. Zkušení kluci z Rudolfova individuálně zdatný Pouzar, dobře doplňovaný Hrbáčem ukázali svojí sílu. Rádi bychom je viděli pravidelně v lize, aby prošli zápasy play off, případně evropskými poháry, aby měli konfrontaci i mimo ČR. Vůbec se neztratili Němec, Navrátil, zkušený Ruda Weinhardt, který pokud se dostane do dobré fyzické kondice je jeden z nejnebezpečnějších hráčů z přední pozice. Velice dobrý dojem udělal Honza Sláma, který je poctivým dříčem se skvělou kondicí.
Velkým příslibem pro budoucnost je dvojice z úspěšné reprezentace do 21 let Jirka Doležal a Marek Matocha, který se musel z akce omluvit, ale kterého chceme dále sledovat.
Trošku stagnace vidím u Kuby Grznárika, který je již na několikáté akci a ve kterém vidím velký potenciál, ale musí se vrátit k častějším a pravidelným tréninkům.

Mrzí mě zranění sparťana Lukáše Koutenského, který sobotní program nedokončil i absence Vaška Caise, kterého chceme vidět a který má blízko k dalším nominacím pokud bude pokračovat ve výkonech a bude v pravidelné zátěži.

Máme z čeho vybírat. Další soustředění plánujeme na konec února, jelikož dubnový termín ME se rychle blíží. Věřím, že zdravá konkurence mezi nominovanými posune náš tým zase o kousek výše.

Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: