Z historie ME hráčů do 21 let - Ze španělského Ripoll si v roce 2011 Češi přivezli bronz .....více v sekci Aktuality

Jílové bojovalo, ale v Národním finále Českého poháru ze skupiny nepostoupilo

4.2.2018, 09:18 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 3.2.2018 se vítěz Krajského poháru Ústeckého štábu sálového fotbalu Autocentrum Jílové zúčastnilo Národního finále poháru České federace sálového fotbalu v Mohelnici.

Jílovští byli nalosováni do skupiny "B" a hned úvodní duel této skupiny, ve kterém Jílové hrálo se Zanzibarem Lanškroun, a jak průběh skupiny později ukázal, byl zápasem o postup do semifinále. Bohužel zástupci našeho kraje v něm prohráli 2:3. Další dvě utkání Jílováci odehráli s týmy celostátní soutěže. S pozdějším finalistou poháru Bombarďáky Větřní odešli poraženi 1:5, ale v zápase s SK Sico SC Jílemnice si spravili chuť a vyhráli 5:0.

Ústecký štáb sálového fotbalu děkuje hráčům Autocentra Jílové za vzornou reprezentaci našeho regionu v Národním finále poháru České federace sálového fotbalu.

Vítězem se stal tým Šakalí hněv Moravská Třebová, který dokonale využil domácího prostředí a ve finále porazil Bombarďáky Větřní 4:0.