Zlínští futsalisté zvládli úvodní čtvrtfinálový duel s Moravskou Třebovou v Otrokovicích na jedničku .....více v sekci Aktuality

Tomáš Fichtner rozhodl duel Chemcomexu s Jilemnicí

11.2.2018, 07:38 | vložil: Petr Koseček

Překvapivě vyrovnaný duel se odehrál v pražském Radotíně mezi pražským Chemcomexem a krkonošskou Jilemnicí, i když je pravdou, že SICO to na svého soupeře umí. Hosté přijeli i se svými největšími esy - Krausem a Srkalem a Pražany hodně potrápili. V první půli se diváci branky nedočkali, přes několik šancí na obou stranách.

O všem podstatném rozhodl ve 23. minutě Tomáš Fichtner, který vystřelil Pražanům výhru. Jediná branka tak stačila úřadujícímu mistru k výhře v prvním utkání, neboť zkušený Marián Krajč v brance Chemcomexu udržel až do konce duelu čisté konto. Chemcomex tak vede v sérii 1:0, ale Jilemnice předvedla v Praze sympatický výkon a v domácí odvetě určitě není bez šancí.

CHEMCOMEX Praha – SK SICO SC Jilemnice 1:0 (0:0)
Branka: Fichtner

Stav série: 1:0

datum: 10.2.2018
hala: SH Praha - Radotín
pořadatel: CHEMCOMEX Praha

čas utkání: 19.00 hod.
rozhodčí: DLOUHÝ Petr, PŮČEK Vlastimil, SYRŮČEK Oldřich