Na čele tabulky střelců play off jsou se třemi trefami Jirka Mužík z Poličky a Martin Sop z Chemcomexu Praha .....více v sekci Aktuality

Sparta Praha dokázala v závěru otočit zápas s Větřním

11.2.2018, 07:48 | vložil: Petr Koseček

V hale českobudějovické Lokomotivy v Suchém Vrbném se hrálo v sobotním večeru první čtvrtfinálové utkání play off celostátní ligy mezi pořádajícími Bombarďáky Větřní a pražskou Spartou. Oba celky se už potkaly v loňském čtvrtfinále, kdy se z postupu radovali Sparťané. Začátek zápasu vyšel lépe Jihočechům, kteří po půli vedli o jedinou branku, kdy se trefil kanonýr Rudolf Weinhard.

Sparta ale ve druhém dějství nejdříve ve 33. minutě srovnala Tomášem Jurčíkem, aby v 39. minutě udeřila Dominikem Nedvědem, který minutu před koncem duel rozhodl. Sparta tak vede v sérii 1:0 a před domácí odvetou v Radotíně má v rukou mečbol, Větřní však určitě nedá v Praze svoji kůži lacino a dá se očekávat dramatický zápas.

BOMBARĎÁCI Větřní - SPARTA Praha 1:2 (1:0)
Branky: Weinhard - Jurčík, Nedvěd

Stav série: 0:1

datum: 10.2.2018
hala: SH LOKO České Budějovice
pořadatel: BOMBARĎÁCI Větřní

čas utkání: 20.00 hod.
rozhodčí: HLADÍK Pavel, SÝKORA Pavol, TŮMA Vítězslav