Na čele tabulky střelců play off jsou se třemi trefami Jirka Mužík z Poličky a Martin Sop z Chemcomexu Praha .....více v sekci Aktuality

Propozice veteránského šampionátu, ten proběhne v Berouně

11.2.2018, 11:53 | vložil: Petr Koseček

Dne 10. 2. 2018 bylo provedeno za přítomnosti členů sekce veteránů, člena RaOK ČFSF a zástupce rozhodčích, rozlosování družstev do skupin MČRV.

PROPOZICE - MČR VETERÁNŮ 2017/2018

ŘOS: VV ČFSF – sekce veteránů

POŘADATEL : BT JEŽEK 0609 (garance MŠSF Praha)

TERMÍN: 17. 3. sobota 2018

MÍSTO KONÁNÍ: Sportovní hala Beroun, Tyršova 85

ÚČASTNÍCI: SC PREMIUM STONAVA , BT JEŽEK, CHEMCOMEX PRAHA, SICO JILEMNICE,

SK JÍLOVÉ, JK TRANS VARNSDORF

SYSTÉM SOUTĚŽE: 2 skupiny po 3 účastnících, ve skupině každý s každým, družstva na 3.místech ve skupinách sehrají utkání o 5.místo, SF hrají 1.A-2.B, 2.A-1.B, finále hrají vítězové SF, poražení ze SF hrají o 3.místo.

PREZENTACE : v hale u delegáta (zástupce družstva) půl hodiny před svým prvním utkáním

NÁKLADY NA SOUTĚŽ: náklady na soutěž se hradí ze startovného

STARTOVNÉ: 2.500,- Kč

ZÁLOHA NA POKUTY: každé družstvo složí při prezentaci na turnaji zálohu na pokuty v částce 2.000,- Kč. Z této zálohy budou družstvu automaticky strhávány poplatky při neplnění povinností určených Propozicemi soutěže. Po ukončení turnaje – VYHLÁŠENÍ, bude družstvům záloha (nespotřebovaná část) vrácena.

VYHODNOCENÍ: Vítěz získává titul Mistr ČR – veteránů 2017/18, družstva na 1.-3. místě budou oceněna pohárem, budou vyhlášeni i jednotlivci turnaje. Vítěz má právo účasti v Evropském poháru veteránů v roce 2019.

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

PRAVIDLA a ŘÁDY: hraje se podle platných pravidel, řádů a směrnic ČFSF. Kompletní znění je uvedeno na: www.futsal-salovyfotbal.com

Družstva musí mít dvě sady dresů odlišných barev. Při shodnosti barem dresů se převlékají hosté.

HRACÍ DOBA: 2 x 15 minut hrubého času, v případě rozdílu stavu o 2 branky a méně, se bude hrát poslední 3 minuty druhého poločasu na čistý čas. Utkání o 3. a 5. místo se hraje 1 x 15 minut hrubého času.

MÍČ: hraje se s míčem dle pravidel SF, míče zajišťuje pořadatel.

ROZHODČÍ: utkání budou řídit rozhodčí ČFSF, nasazováni budou delegátem turnaje a budou vykonávat funkci I. a II. rozhodčího a zapisovatele. Časoměřiče dodá pořadatel.

DELEGÁTI TURNAJE: zástupce sekce veteránů ČFSF – Miloslava Suchánková, Jaroslav Němeček

ČLENSKÉ PRŮKAZY: nejsou, družstva hrají na SOUPISKY, které jsou registrované na centrální matrice ČFSF a předloží je delegátovi turnaje. Startovat mohou hráči, kteří v roce 2018 dovrší 40 let věku. Každý hráč je povinen na vyžádání delegáta předložit občanský průkaz nebo cestovní pas.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ: vedoucí družstva se musí 20 minut před každým utkáním svého družstva dostavit k delegátovi turnaje, kde vypíše ZU.

ČEKACÍ DOBA: není, družstva musí být připravena ke hře na pokyn pořadatele - delegáta

(časový harmonogram je orientační).

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ: výhra se oceňuje 3 body , prohra 0 body, při remíze se kope vždy po jedné penaltě . Vítěz rozstřelu získává 2 body, poražený 1 bod do tabulky.

Penaltový rozstřel se týkají všech utkání, které skončí v základním čase nerozhodným výsledkem.

Tabulková kriteria pro určení konečného pořadí, viz. SŘ, kpt. III., čl. 20, 2.3 b.

VYLOUČENÍ: MK po 2. ŽK bez zápisu – stop na 1 utkání nepodmíněně, u přímo udělených MK, ČK nebo MK po 2.ŽK se zápisem , řeší KV ČFSF.

JEDNÁNÍ KOMISE: za projednávání přestupků družstva proti PS, PSF a řádům ČFSF bude družstvu stržen z vratné zálohy poplatek ve výši 500,- Kč