Zlínští futsalisté zvládli úvodní čtvrtfinálový duel s Moravskou Třebovou v Otrokovicích na jedničku .....více v sekci Aktuality

V semifinále play off v Luhačovicích se utká Chemcomex Praha s Poličkou, Zlín si počká na lepšího z duelu Větřní versus Sparta

17.2.2018, 20:52 | vložil: Petr Koseček

Finálový turnaj - Final four v Luhačovicích - Termín: 3.- 4. 3. 2018

Součástí Final four jsou semifinálová utkání, utkání o 3. místo a finále.

Semifinále - Termín: 3. 3. 2018

Systém: Semifinále CL se sehraje na dvě odehraná utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Odehrané utkání může skončit nerozhodným výsledkem. O vítězi semifinálového dvojutkání rozhodne lepší bilance ze součtu obou zápasů, tzn. větší počet získaných bodů z obou utkání. Nerozhoduje skóre. V případě shodného bodového zisku následuje ihned po skončení druhého poločasu druhého semifinálového utkání tzv. zlatý poločas 1x20 minut čistého času, který se posuzuje jako samostatné utkání. V případě nerozhodného výsledku tohoto utkání rozhoduje o vítězi semifinále a tím o postupujícím do finále pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 (střelba ze značky pokutového kopu).

Pořadí SF utkání:

1) Nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) FUTSAL Zlín - nejhůře umístěný semifinalista po základní části CL - Bombarďáci Větřní /Sparta Praha

2) Druhý nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“) Chemcomex Praha - nejlépe umístěný třetí semifinalista po základní části CL - VPS Novabrik Polička

3) Odvetný zápas první semifinálové dvojice

4) Odvetný zápas druhé semifinálové dvojice

Utkání o třetí místo - Termín: 4. 3. 2016

Systém: Utkání o třetí místo sehrají oba poražení semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.

Finále - Termín: 4. 3. 2016

Systém: finále sehrají vítězní semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)