ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká reprezentace na ME v roce 2018 ve španělském Lloret de Mar nestačila ve finále na tým z Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Tabulku střelců Zlínské Krajské ligy vyhrál Zdeněk Konečník ze Skaštic před svým spoluhráčem Lukášem Motalem a Josefem Mršťákem z Kroměříže

zobrazit foto

25.2.2018, 11:38 | vložil: Petr Koseček

Tabulku střelců Zlínské Krajské ligy vyhrál bývalý ligový fotbalista Zlína Zdeněk Konečník ze Skaštic před svým spoluhráčem Lukášem Motalem a Josefem Mršťákem z Kroměříže.

Tabulka střelců Zlínské Krajské ligy:


1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 29
2 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 20
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 12
4 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 10
4 Krajča Pavel¨ INTER Otrokovice 10
4 Malota Tomáš BAD BOYS 10
4 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 10
4 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 10
5 Kolář Michal INTER Otrokovice 9
5 Slaměník Ondřej OLDSTARS 9
5 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 9
6 Menšík David OLDSTARS 8
6 Silný Jan MALOUN Tečovice 8
6 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 8
7 Chalupa Kamil GUMÍDCI Kroměříž 7
7 Kalina David FUTSAL Kroměříž 7
8 Navrátil Jakub BURE Hulín 6
9 Havlík Marek OLDSTARS 5
9 Hruška Lukáš FUTSAL Zlín "B" 5
9 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 5
9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 5
9 Sadil Ondřej BAD BOYS 5
9 Torma Dominik BAD BOYS 5
9 Večerka Jiří OLDSTARS 5
9 Zavadil Michal BURE Hulín 5
10 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 4
10 Bubla Petr OLDSTARS 4
10 Dutkevič Adam BURE Hulín 4
10 Lepša Karel OLDSTARS 4
10 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 4
10 Pavelka Ondřej ASC Bohuslavice 4
10 Pospíšil Josef INTER Otrokovice 4
10 Skyba Aleš INTER Otrokovice 4
10 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 4
10 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 4
10 Tabara Aleš BURE Hulín 4
10 Vopatřil Jan MALOUN Tečovice 4
10 Vávra David ASC Bohuslavice 4
10 Šenkyřík Jakub BURE Hulín 4
11 Barták Jan BURE Hulín 3
11 Bača Milan BAD BOYS 3
11 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
11 Ferko Josef OLDSTARS 3
11 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 3
11 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 3
11 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 3
11 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 3
11 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 3
11 Okonkwo Nnamdi FUTSAL Zlín "B" 3
11 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 3
11 Spurný Daniel INTER Otrokovice 3
11 Spurný Milan INTER Otrokovice 3
11 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 3
11 Řiháček Adam MALOUN Tečovice 3
12 Bartušek Jiří GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Bršlica Pavel MALOUN Tečovice 2
12 Chalupa Josef GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
12 Dujíček Luděk MALOUN Tečovice 2
12 Fajgara Jan INTER Otrokovice 2
12 Havránek Miroslav GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Hošek Jan FUTSAL Kroměříž 2
12 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 2
12 Kadlík Jiří BAD BOYS 2
12 Kusenda Pavel MALOUN Tečovice 2
12 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 2
12 Moravčík Jan OLDSTARS 2
12 Máčala Daniel MALOUN Tečovice 2
12 Poledňák Adam GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Pospíšil Martin OLDSTARS 2
12 Struška Michal ASC Bohuslavice 2
12 Svoboda Jaroslav GUMÍDCI Kroměříž 2
12 Štauber Jiří BAD BOYS 2
12 Žárský Marek INTER Otrokovice 2
12 Černocký Václav BURE Hulín 2
13 Bartušek Ondřej GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 1
13 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 1
13 Gazda Václav INTER Otrokovice 1
13 Horňáček Luboš BAD BOYS 1
13 Hradil Dominik GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Jordán Antonín ASC Bohuslavice 1
13 Juhaňák Martin MALOUN Tečovice 1
13 Kadlík Robert BAD BOYS 1
13 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
13 Karamon Matyáš BURE Hulín 1
13 Koudelníček Miroslav BAD BOYS 1
13 Koňárek Vlastislav HOŠANI Skaštice 1
13 Kořenek Pavel ASC Bohuslavice 1
13 Krejčíř Jan BAD BOYS 1
13 Krhut Dominik MALOUN Tečovice 1
13 Krčmář Aleš FUTSAL Zlín "B" 1
13 Labuda Ivo GUMÍDCI Kroměříž 1
13 Nesvadba Jiří ASC Bohuslavice 1
13 Němec Petr BURE Hulín 1
13 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
13 Panák Michal OLDSTARS 1
13 Plachý Tomáš BURE Hulín 1
13 Skácel Roman MALOUN Tečovice 1
13 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: