ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Letos se nám v Celostátní lize mimořádně dařilo, snad nepojedeme v neděli domů zklamaní, říká prezident Zlína Josef Soukeník

zobrazit foto

1.3.2018, 13:10 | vložil: Petr Koseček

1. V semifinále Final Four v Luhačovicích narazíte na pražskou Spartu, co očekáváte od tohoto soupeře?

Sparta Praha je jistě kvalitní soupeř a očekáváme od něj velkou bojovnost.
Určitě se nevzdají předem a budou hrát do poslední vteřiny, jako ve čtvrtfinále s Větřním.


2. Sledovali jste její dramatickou sérii s Větřním a kterého soupeře jste do semifinále raději chtěli?

Oba soupeři jsou velmi kvalitní a v této fázi soutěže již není koho si vybírat. Ale abych se úplně nevyhnul odpovědi - asi bych raději viděl ve Final four Bombarďáky Větřní, ale to jen z toho důvodu, aby se závěrečné boje oživily jiným soupeřem.


3. Při loňském Final Four jste Spartu v duelu o bronz přehráli a i nyní jdete do utkání v roli favorita a vítěze základní části?

Role favorita se nevzdáváme, ale určitě to nebude jednoduché a nic není předem jisté. Již mnohokrát se stalo že favorit klopýtl. My to známe většinou v opačné poloze, kdy jsme několikrát překvapili Chemcomex Praha.


4. Na které hráče Sparty si musíte dát pozor a kdo je její oporou?

Na koho si budeme dávat pozor nechám na trenérovi a nebudu to prozrazovat. Určitě velkou oporou Sparty je však brankář Jarda Bellada.


5. Před dvěmi lety rozhodla finále s Poličkou de facto Kleinova penalta, jak vidíte s odstupem času tuto situaci?


I když ta penalta byla "slavná" nevím proč se k ní pořád vracet. Míč přešel brankovou čáru a rozhodčí gól uznali. Navíc to, možná na štěstí, nebyla poslední penalta v sérii a rozhodla až následující.


6. Jak vidíte druhé semifinále mezi Chemcomexem Praha a Poličkou?

I když Chemcomex letos nehraje v oslnivé formě, bude to jistě vyrovnané. Přesto bych asi favorizoval na finále spíše Poličku.


7. Letos nebudou z Final Four internetové přenosy, což je určitě škoda?

Je to škoda, ale... Celostátní Liga skončila v posledních dvou letech s deficitem. Chtěl bych si od toho deficitu "odpočinout" a pak uvidíme co dál. Předpokládám, že o tom budeme debatovat na Ligovém grémiu a dohodneme se, co je pro Ligu nejlepší.


8. Jedete na Final Four v kompletním složení? Vyhovuje Vám zázemí luhačovické haly, kde budete víceméně v domácím prostředí?

Doufám, že budeme komplet a že i přes drobné zdravotní problémy, budeme hrát v Luhačovicích v nejsilnějším složení a že nám to nenaruší ani velký fotbal. Dokonce přiletí z Dánska i Honza Talaš, který byl vloni vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Co se týká luhačovické haly, neřekl bych, že budeme v domácím prostředí. Již dlouhá léta jsme v ní nehráli, mám tušení že naposledy snad ještě čtvrtfinále se Slavičínem. Jediná výhoda je, že to máme relativně blízko a že ušetříme za ubytování.


9. Vloni jste brali při Final Four v Praze až třetí místo, kdy jste ztratili v semifinále zápas s Poličkou, chcete toto umístění vylepšit?

Letos se nám mimořádně dařilo, takže chceme. I když míč je kulatý a může se stát leccos. Snad nepojedeme v neděli z Luhačovic domů zklamaní.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: