ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V semifinále s Chemcomexem padat branek hodně nebude, oba celky mají kvalitní brankáře a dobře propracovanou defenzívu, myslí se trenér Poličky Franta Švec

zobrazit foto

2.3.2018, 08:31 | vložil: Petr Koseček

1. Po roce jste znovu ve Final Four, co uděláte proto, aby jste letos dosáhli na mety nejvyšší?

Každý, kdo se probojoval na závěrečný turnaj, chce vyhrát a já si myslím,že z této čtveřice to může být kdokoliv. Bude jako vždy rozhodovat aktuální forma, zdravotní stav hráčů a tolik potřebné štěstí. Chci věřit tomu, že tento víkend budou tyto "maličkosti" na naší straně.2. V semifinále narazíte na pražský Chemcomex, což bude vlastně opakování loňského finále v Radotíně, co očekáváte od tohoto dvojutkání?

Známe se dlouho, těžko se něčím překvapíme. Bude to o první chybě, o drobnostech, které pak rozhodnou dvojutkání. Každopádně si myslím,že obě mužstva mají výborné brankáře a dobrou obranu a v součtu s naší letošní slabou koncovkou mě to vychází, že nebude padat moc gólů.3. Jedete na východ Moravy v optimální sestavě?

Kádr máme tak úzký, že každá absence je hodně znát. Bohužel hodně kluků se potýká s chřipkou a nachlazením, tak jako asi nyní všude. Budu doufat, že se již nic mimořádného nestane a přijedeme do Luhačovic komplet, ale sestava se bude skládat až podle toho, jak se budou jednotliví hráči cítit před utkáním.4. Jak se Vám líbí prostředí luhačovické haly Radostova a její zázemí?

Hráli jsme tu už několikrát, hala i zázemí je na velice slušné úrovni, takže nemáme zde žádný problém.
5. Kde budete ubytováni a přijedou s Vámi zase Vaši věrní fanoušci?

Ubytovaní budeme v jednom zdejším luhačovickém penzionu a jako každý rok s námi přijede pár skalních fanoušků a fanynek, tak snad jim připravíme jen samé příjemné zážitky.6. Jak vidíte druhý semifinálový duel mezi Spartou a skoro domácím Zlínem?

Sparta má výhodu v tom, že není v tomto duelu favorit, může jen překvapit, kvalitu na to určitě má. Pro hosty může hovořit také větší rozehranost, neboť Zlín již delší dobu nehrál ostrý zápas. Domácí ale mají již hodně zkušené mužstvo, takže by si měli postup pohlídat.
7. Ve čtvrtfinále jste bez problémů přehráli okresního rivala z Moravské Třebové, jak těžké byly oba duely?

Zápasy byly těžké hlavně na psychiku. Náš tým byl v dvojutkání lepším celkem, jenže naše žalostná koncovka nechala soupeře dlouho ve hře a tím bylo každé utkání dramatické a otevřené prakticky až do samotného konce.8. Letos nebudou internetové přenosy z Final Four, což je určitě na škodu?

Je to velká škoda,jen tady u nás v Poličce se na finálové zápasy vždy těší velká spousta fanoušků. Druhá věc je finanční stránka věci, což také musíme mít na paměti. Každopádně je to podle mě krok zpět a musíme se po sezóně pobavit jak dál, aby nebyl příznivec sálovky ochuzen o možnost sledování závěrečných bojů o titul mistra ČR.9. Před dvěmi lety rozhodla o mistru de facto Kleinova penalta, může takový moment ještě nastat a cítíte po letech stále ještě křivdu?

Tento mimořádný okamžik se nebude už podle mě opakovat,to se stává jednou za život. Já osobně se k němu již nechci vracet a nebudu ani vyjadřovat, protože to ve mě pořád nebudí příjemné vzpomínky.

Dík za rozhovor.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: