ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

VIDEO České televize - Smolný vlastní gól Poličku nezlomil a napočtvrté vyhrála MČR v sálovém fotbalu

zobrazit foto

5.3.2018, 14:49 | vložil: Petr Koseček

Na čtvrtý pokus se sáloví fotbalisté Poličky dočkali mistrovského tilulu. Východočeši dokázali zlomit prokletí druhých míst a na finálovém turnaji v Luhačovicích porazili ve finále pražskou Spartu 4:3 po penaltovém rozstřelu.

Třikrát za sebou hráli fotbalisté Poličky finálový zápas mistrovství republiky, vždy neúspěšně. V souboji třetího s pátým po základní části byli Východočeši favority, přesto znovu nebyli daleko od porážky.

Spartě se podařilo smazat dvoubrankový náskok soupeře a necelé dvě minuty před koncem šla dokonce po kuriózním vlastním gólu Miroslava Stejskala do vedení. Jiří Mužík ale z dorážky stačil ještě vyrovnat a závěrečný rozstřel už zvládla Polička lépe.

"Po tom vlastňáku před koncem už jsem přestal věřit i já. Nějakou náhodou jsme ale vyrovnali a to jsem si říkal, že to už není možné, že to už musíme dát. Šlo to do penalt, to je loterie, tam člověk nikdy neví. Měli jsme štěstí," zhodnotil zápas trenér vítězů František Švec.

V utkání o bronz se potkaly dva nejlepší týmy dlouhodobé části soutěže a úspěšnější byl druhý zástupce hlavního města Chemcomex, který přehrál Zlín jasně 9:2. Valaši tak po suverénních výkonech v sezoně nakonec zůstali bez medaile.



VIDEO z České televize najdete zde - http://www.ceskatelevize.cz/sport/micove-sporty/370815-smolny-vlastni-gol-policku-nezlomil-a-napoctvrte-vyhrala-mcr-v-salovem-fotbalu/




Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: