ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z webu FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová - Další bod z Prahy přinesl jistotu čtvrtfinále .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Končinový turnaj opanovaly Bohuslavice nad Vláří, ty ve finále v penaltové loterii porazily slavičínské Internacionály

zobrazit foto

10.3.2018, 10:38 | vložil: Petr Koseček

SLAVIČÍN: V soutěži letos startovalo šest týmů, putovní pohár zvedl znovu Litrpool, který je tvořen převážně hráči z Valašských Klobouk

Do VI. ročníku Amatérské fotbalové ligy Slavičín se přihlásilo šest týmů ze Slavičína a blízkého okolí a po deseti kolovém maratonu známe vítěze. Putovní pohár zvedl nad hlavy obhájce titulu tým Litrpool, který je tvořen převážně hráči z Valašských Klobouk. Král ligy proplul soutěží bezkonkurenčně a zaslouží si obdiv. Pomyslné stříbro si odnáší tým ze Slavičína - Luhačovská a bronz Zpiťáři. Rozdávaly se i individuální ceny, kdy nejlepším střelcem se stal Václav Lysáček, brankářem Jakub Voda.

Kdo neuspěl v lize, mohl si spravit chuť v závěrečném jednodenním Končinovém turnaji AFLS, kterého se zúčastnilo 8 týmů. O napětí bylo postaráno do poslední chvíle, protože o konečném vítězi rozhodl až finálový penaltový rozstřel, v kterém byl úspěšnější tým fotbalistů z Bohuslavic nad Vláří nad týmem Staří páni ze Slavičína. Třetí místo na bedně vybojoval tým Luhačovská. Jako každoročně měl průběh ligy sportovně přátelsky laděnou atmosféru, za kterou vděčíme zejména skvělým divákům a všem hráčům.

Velký dík patří všem organizátorům ligy a partnerům jako je Pivovar Hrádek – R. Svoboda, outdoor-a-sport.cz - L.Floreš, Hopa- CZ - T. Bonko a městu Slavičín, který ligu finančně opět podpořil. Moc děkujeme všem za podporu a těšíme se na další ročník.


P. Pinďák, M. Kliment, P. Šuráň - pořadatelé AFLS
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    26
2. VPS NOVABRIK Polička   25
3. Futsal Zlín   18
4. SK SICO SC Jilemnice   18
5. AC Sparta Praha   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   15
7. FK Adria Kladno   15
8. BOMBARĎÁCI Větřní   10
9. Amor Vyškov   9
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: