ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký sálovkář Jirka Mužík si zahrál za Chrudim Ligu mistrů .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Pár slov trenéra Poličky Franty Švece k Final Four v Luhačovicích

zobrazit foto

10.3.2018, 10:51 | vložil: Petr Koseček

Vyvrcholení letošního ročníku sálovky se nám konečně povedlo podle našich představ a odměnou všem je titul mistra republiky, na který tato generace čekala pět let. Víkendové klání opět přineslo spoustu nádherných okamžiků, nečekaných výsledků, neuvěřitelných gólů a ve finále naše zlaté vítězství, okořeněné také velkou dávkou štěstí, které se k nám za poslední dobu ve finálových kláních otáčelo zády.

Semifinálové zápasy proti Chemcomexu Praha měly velmi dobrou úroveň. Jak jsem předpokládal moc branek nepadalo, obrany i brankaři pracovali spolehlivě. Obě družstva vyhrála po jednom utkání a tak rozhodoval, v našem případě už po několikáté, zlatý poločas. Ten jsme zvládli na jedničku a postoupili tak do finále. V něm jsme se střetli se Spartou Praha, která překvapivě ve druhém semifinále přehrála Zlín. Zápas začal opatrně, ale nám se podařilo jít do dvougólového vedení, které jsme však do poločasu neudrželi a soupeř se snížením opět vrátil do hry. Druhé dějství se nám herně nepovedlo, byli jsme moc pasivní, báli jsme se hrát s balonem a Sparta po zásluze vyrovnala. Konec zápasu byl jako z hororu,kdy nejprve minutu a půl před koncem se nám podařilo kuriozním vlastním gólem poslat pražany do vedení, aby z následné akce a dorážce po trestném kopu náš tým šťastně vyrovnal.

Prodloužení přineslo sice nějaké šance, ale nikdo již neskóroval, takže o vítězi museli rozhodnout pokutové kopy. K naší radosti kluci kopali penalty výborně a když brankář Ondra Slaný dvě soupeřovy střely kryl, mohla naplno propuknout naše zlatá radost. Musím také pogratulovat našemu finálovému soupeři za předvedený výkon kterým potvrdil, že ve Final Four nebyl náhodou a jeho výkonnost má neustále stoupající tendenci. Za sebe jsem hrozně rád, že se nám podařilo konečně prolomit naše finálové prokletí a konečně zvítězit, neboť tato sálovácká poličská generace si to za svůj přístup určitě zaslouží.

V neposlední řadě musím poděkovat naším sponzorům, partnerům, městu Polička a především generálnímu sponzoru - firmě Novabrik Polička za její dlouhodobou podporu, bez které by se nám nepodařilo dosáhnout takto vynikajících výsledků.

Zdroj: https://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/svatecni-slovo-frantiska-svece/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: