ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Nominace České reprezentace na ME ve Španělsku

zobrazit foto

2.4.2018, 09:00 | vložil: Petr Koseček

"Poslední sraz před oznámením finální nominace se uskutečnil ve Zruči nad Sázavou. Tato hala i prostředí se nám osvědčila, musím říct, že toto herní sustředění mělo náboj, kvalitu a byla znát u kluků velká chuť", říká reprezentační trenér Aleš Štorc.

Brankáře bereme na ME tři, jelikož se nám několikrát stalo, že tato klíčová pozice byla poznamenána zraněním či vyloučením a my nechceme riskovat. Navíc všichni jsou velmi kvalitní brankáři, kteří mají ve svých klubech jasnou pozici. Máme z čeho vybírat a to v lize máme k dispozici ještě zkušeného Jardu Belladu, velmi perspektivního Ondru Sochůrka nebo Dominika Kunického, který byl oporou na minulém ME.

Z hráčů na které se aktuálně nedostalo v nominaci, jsme hodně zvažovali Martina Kaválka, který zvládl obě poslední herní soustředění. Chtěli jsme ho využít i v návaznosti na jeho souhru s Tomášem Abrhámem, který nakonec ale také bohužel nejede. U Martina bychom ještě potřebovali víc odehraných těžkých zápasů nejlépe ve finálové části ligy. Omluveni byli hráči Zlína, Tomáš Haloda a David Kostka, u kterých ale věřím, že se příští sezónu opět zapojí do kádru reprezentace, kam oba určitě patří. Také Václav Cais se omluvil a který měl velkou šanci se dostat do finální nominace. Zranění překazilo kometě Final Four Víťovi Koláčkovi ze Sparty zabojovat o nominaci, stejné jako nemoc u Honzy Slámy, který se mi jevil také velmi zajímavě. Největším překvapením posledního srazu byl 19-letý Jirka Doležal, který by ve finální nominaci určitě byl, ale maturuje, což je zásadní omluvenka pro neúčast. Věřím, že máme nejen v něm velkou budoucnost české sálovky, stejně jako u Marka Matochy nebo Dominika Kocourka.

Letos jsme vsadili na první čtyřku vítězů ligy kluky z Poličky, kteří dominovali na Final Four. Zkušené Netolického a Mužíka doplnili nováčci Poul a Kovář. Také Ruda Weinhardt měl letos výbornou sezónu a dostal přednost na pivotu před zkušeným "držákem" Pavlem Krausem. U prověřených Havrdy, Rotta, Fichtnera a Srkala, veřím, že zůstanou zdravotně fit a v dobrém rozpoložení tahounů české reprezentace. Velmi dobře kondičně připravený Martin Sop by měl být rychlý, dravý zástupce mladé generace, u kterého si slibuju nejen dynamiku, ale i střeleckou pohodu, kterou prokazoval v play off ligy. A nad celým týmem bude mít dohled nejen na hřišti, ale i mimo, kapitán týmu Petr Šnídl, který pokud je zdravý, pořád prokazuje výkonnost a kvalitu.

Věřím, že se popereme o co nejlepší umístění a budeme pokračovat nejen v dobrých výsledcích, ale i v týmovém duchu, bojovnosti, o kterou jsme se vždy mohli opřít a hlavně kvalitních výkonech na hranici našich možností.

Nominace na ME 2018:


Brankáři:

Martin Mareš

Ondřej Slaný

Štefan Beránek


Hráči do pole:

Jiří Mužík

Roman Netolický

Ondřej Havrda

Miroslav Rott

Miroslav Kovář

Marek Srkal

Rudolf Weinhard

Tomáš Fichtner

Martin Sop

Petr Šnídl

Tomáš Poul
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: