ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Prohlédněte si videa z utkání na MS v roce 2007 v Argentině .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Na Slovensku se věnují nadcházejícímu ME ve Španělsku

zobrazit foto

7.4.2018, 08:25 | vložil: Petr Koseček

V Moskve bolo vylosované aprílove ME v sálového futbalu- futsalu, ktoré sa bude konat v Španielsku. Velká škoda, že bez Slovenskej účasti!?


A skupina:

Rusko
Belgie
Francie
Bosna a Hercegovina

B skupina:

Česká republika
Katalánsko
Lotyšsko
Španělsko



Nominacie Českej a Ruskej reprezentacie na ME v salovom futbale a futsale UEFS ktore sa budu konat od 9-13.4.2018 v Španielsku. Pre zaujimavost Rusku repre po prvy krat povedie brazilsky trener. Obidve reprezentacie spolu s Belgickou patria k favoritom turnaja.

Česká reprezentace
Nominace na ME 2018:

Brankáři:

Martin Mareš (Chemcomex Praha)
Ondřej Slaný (VPS Novabrik Polička)
Štefan Beránek (Bombarďáci Větřní)


Hráči:


Jiří Mužík (VPS Novabrik Polička)
Roman Netolický (VPS Novabrik Polička)
Ondřej Havrda (Chemcomex Praha)
Miroslav Rott (Chemcomex Praha)
Miroslav Kovář (VPS Novabrik Polička)
Marek Srkal (SICO SC Jilemnice)
Rudolf Weinhard (Bombarďáci Větřní)
Tomáš Fichtner (Chemcomex Praha)
Martin Sop (Chemcomex Praha)
Petr Šnídl (Chemcomex Praha)
Tomáš Poul (VPS Novabrik Polička)



Ruska nominacia:

Состав сборной России на турнир:

1. Александр Симаков ("Любители")
2. Анатолий Андрианов ("Феникс")
3. Ален Лович ("Дина")
4. Андрей Миронов ("Спартак")
5. Сергей Демянков ("Спартак")
6. Федор Зинченко ("Феникс")
7. Юрий Чапленков (ФЗК "Егорьевск")
8. Никита Зинченко (ФЗК "Егорьевск")
9. Максим Гладунов (ЦСКА)
10. Андрей Георгиевский ("Спартак")

Главный тренер - Нельсон Машадо Биро Жаде (Бразилия)

Руководитель делегации - Воробьев Александр Алексеевич.



Nominacia Belgicka na ME v sálovom futbale - futsale, ktoré sa budu konat od 9.-13.4. 2018 v Španielsku

Goalkeepers:

1) Birger Maes (GS Beobank Hoboken)
2) Robbin Seghers (FT Bornem-Puurs)

Players:

3) Damien Vanderveck (Engie CHU Liège)
4) Mustapha Aabassi (GS Beobank Hoboken)
5) Antoine Lemaire (GS Beobank Hoboken)
6) Hicham Channouf (GS Beobank Hoboken)
7) Steven Dillien (GS Beobank Hoboken)
8) Zakaria Akatouf (FT Bornem-Puurs)
9) Angelo De Brandt (FT Bornem-Puurs)
10) Mounir Kissami (FT Bornem-Puurs)
11) Soufian El Fakiri (Veidec ARB Hamme)
12) Pierre Ndjeka (Veidec ARB Hamme)

Reserves:

1) Julien Creppe (goalkeeper, ADLS MJ Flémalle)
2) Nabil Rabhi (FT Bornem-Puurs)
3) Miguel Caballero (RS La Louvière)
4) Jimmy Cwynar (FT IP Hannut)






Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: