ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zápis z jednání Ligového grémia

zobrazit foto

26.4.2018, 12:44 | vložil: Josef Soukeník

ZÁPIS
Z jednání Grémia ligových klubů CL SF

Datum konání: 21.4.2018, 10.30 hodin
Místo konání: sídlo UJP Nad Kamínkou 1345, Praha Zbraslav
Přítomni:
CHEMCOMEX Praha -Aleš Štorc Fanta
SMR PLUS Zlín - Josef Soukeník
BOMBARĎÁCI Větřní - Karel Klabouch, Pavel Šilhán
SPARTA Praha - Milan Semmler
SK SICO Sportovní centrum Jilemnice - J. Jedlička
NOVABRIK Polička - F. Švec

Nepřítomni:
Adria Dobříč
Šakalí Hněv Moravská Třebová
Hosté:
Vladimír Vitásek, místopředseda federace

Předseda ČFSF Milan Semmler přivítal všechny přítomné a popřál jim hodně zdaru do jejich jednání.
Řízením jednání se ujal předseda LK ČFSF Josef Soukeník a seznámil přítomné s programem.

Program:

1. Zhodnocení ročníku 2017/2018
Bylo konstatováno, že CL utrpěla malým množstvím klubů a přístupem Adrie Dobříč.
J. Soukeník informoval o jednání s potencionálními zájemci o CL. A. Štorc osloví další případné adepty CL.

2. Hospodaření CL 2017/2018 /M.Semmler/
Hospodaření CL 2017/2018 skončilo tentokrát bez deficitu.
Hospodaření bude rozesláno všem členům CL a bylo schváleno.
Bylo rovněž schváleno zvýšení startovného o 3 000,- které budou použity na internetové přenosy z Final Four. Hlasování 5-1-0
Kontrolou plateb do CL byl pověřen předseda LK.

3. Nový ročník CL 2018/2019
V rámci přípravy nového ročníku CL SF byly schváleny následující body:
- Úhrada startovného 18.000,- Kč a doplatek zálohy na pokuty do 30.6.2016. Hlasování 6-0-0
- Ligová komise je pověřena výjimečně na požádání termíny prodloužit.
- Systém soutěže zůstává stejný: hrací den je sobota, začátek prvního utkání 10:00 až 18:00, turnaj se 2 účastníky , lze posunout až na 20:00. V případě vzájemně potvrzené dohody všech dotčených (i LK) pátek až neděle i jiné časy.
Pořadí zápasů – hosté hrají 2 zápasy po sobě, pořadatel hraje 2. a 4. utkání, pokud LK neurčí jinak.

V případě počtu týmů CL: 6–8
Do čtvrtfinále play-off postupují družstva, která se umístila po skončení základní části CL
na 1. až 6. místě.

Družstva se rozdělí do dvou tříčlenných skupin následovně:

Skupina A: umístěný na 1, 4 a 6 místě
Skupina B: umístěný na 2, 3 a 5 místě

Čtvrtfinále se odehraje na dva turnaje /podle TL/ v nichž se v každém utkají družstva systémem každý s každým. Pořadí utkání je následující:

Skupina A: 1. utkání 1-6, 2. utkání 4-6, 3. utkání 1-4
Skupina B: 1. utkání 2-5, 2. utkání 3-5, 3. utkání 2-3

Utkání se hrají 2x20 minut hrubého času. Poslední 3 minuty utkání se hrají na čistý čas za jakéhokoliv stavu brankového skóre.

Do semifinále play-off postoupí družstva, která se v konečném pořadí umístila ve skupině na 1 a 2 místě.

O pořadí ve skupině rozhodují následující kritéria:
1. Počet bodů z obou čtvrtfinálových turnajů
2. Při rovnosti bodů rozhodují vzájemná utkání podle kritérií:
- počet bodů ze vzájemných utkání
- rozdíl skóre ze vzájemných utkání
3. Celkový vyšší rozdíl skóre
4. Celkový vyšší počet vstřelených branek
5. umístění po základní části CL

Postupující ze čtvrtfinále se v semifinále utkají systémem:
1. Semifinále: vítěz sk. A – druhý sk. B
2. Semifinále: vítěz sk. B – druhý sk. A


V případě počtu týmů CL 9 – 12 se systém čtvrtfinále play-off nemění.

Byly schváleny termíny jednotlivých kol v případě 12 členů CL. Konečné termíny budou zveřejněny po zjištění konečného počtu účastníků.
Pokud se nepřihlásí pořadatel FF, bude uspořádáno v Českých Budějovicích, náhradníkem je Praha.
Pro finále ČP byl rezervován termín 2.2.2019. Hlasování 6-0-0
Systém čtvrtfinále, semifinále a zápasů o 1. a 3. Místo zůstává stejný. Začátek semifinálových zápasů Final four sobotu 12:00, zápasu o 3.místo neděle 12:00.
Všichni přítomní zástupci družstev s výjimkou Jilemnice se přihlásili do příštího ročníku ligy.


4. Diskuze

Diskuze probíhala průběžně k jednotlivým projednávaným a schvalovaným bodům.
Milan Semmler informoval o stavu a dění v UEFS.


V Praze dne 21.4.2018

Zapsal: Soukeník Josef





Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    19
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: