ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Highlighty z rozhodujícího utkání ve Zlíně na Sportvideu .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Rudolfov ve svém úvodním vystoupení v Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar porazil Kazachy

zobrazit foto

30.4.2018, 21:01 | vložil: Petr Koseček

V prvním utkání Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar porazil jihočeský tým PCO Rudolfov kazašský celek NSL Astana 6:3. Střelci zápasu byli: Pouzar 2x, Prokeš, Lengyel, Sláma a Peterek.

Zítra změří Rudolfov síly v pravé poledne s francouzským týmem LeLuc a ve středu jej čeká favorizovaný Spartak Moskva.

Více na facebooku Rudolfova - https://www.facebook.com/PCO-Rudolfov-Futsalový-Klub-517894925227797/?hc_ref=ARRi2QkcHrDr9r9Vbko6tE_d_m-6tUc7hjaHT7rWtGkKNBedjq8CcbrAta3rFltNwyU&fref=nf


Zde je program Poháru UEFS e Španělsku:


30/04/2018

15:00 NSL Astana — PCO RUDOLFOV (Hall B) 3:6

21:15 VOLNA Petrohrad — LLORET ESPORTIV (Pompeu)



01/05/2018

16:00 SPARTAK Moskva — NSL Astana (Hall B)

12:00 BP Draguignan — VOLNA Petrohrad (Hall A)

12:00 PCO RUDOLFOV - FUTSAL LE LUC (Hall B)

19:00 LLORET ESPORTIV - FUTSAL Zlín (Hall B)



02/05/2018

11:30 PCO RUDOLFOV — SPARTAK Moskva (Hall A)

11:30 FUTSAL LE LUC — NSL Astana (Hall B)

15:00 FUTSAL Zlín - VOLNA Petrohrad (Hall A)

21:15 LLORET ESPORTIV — BP Draguignan (Pompeu)



03/05/2018

12:00 SPARTAK Moskva - FUTSAL LE LUC (Hall A)

15:00 BP Draguignan — FUTSAL Zlín (Hall B)



04/05/2018

11:30 Semifinále A1- B2 (I) (Hall A)

11:30 Semifinále B1-A2 (II) (Hall B)



05/05/2018

11:00 Finále




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: