ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý ligový účastník z Vyškova odmítl nabídku na 1. ligu FIFA futsalu .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

PCO Rudolfov přehrál po prodloužení v semifinále Poháru UEFS ve Španělsku ruský Petrohrad

zobrazit foto

4.5.2018, 17:40 | vložil: Petr Koseček

Skvělého úspěchu dosáhli futsalisté z jihočeského Rudolfova, kteří v dramatickém semifinálovém duelu Poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar dnes udolali ruský tým Volna Petrohrad až po prodloužení 2:1. První branku vstřelil Pouzar a druhou přidal Sláma.

V sobotu si Jihočeši zahrají finále proti Spartaku Moskva, když v základní skupině ruskému velkoklubu podlehli 1:3. Začátek finálového utkání je naplánován na 11,00 hodin středoevropského času.

Zde je program a výsledky Poháru UEFS ve Španělsku:


30/04/2018

15:00 NSL Astana — PCO RUDOLFOV (Hall B) 3:6

21:15 VOLNA Petrohrad — LLORET ESPORTIV (Pompeu) 11:0



01/05/2018

16:00 SPARTAK Moskva — NSL Astana (Hall B) 2:1

12:00 BP Draguignan — VOLNA Petrohrad (Hall A) 3:4

12:00 PCO RUDOLFOV - FUTSAL LE LUC (Hall B) 6:1

19:00 LLORET ESPORTIV - FUTSAL Zlín (Hall B) 4:3



02/05/2018

11:30 PCO RUDOLFOV — SPARTAK Moskva (Hall A) 1:3

11:30 FUTSAL LE LUC — NSL Astana (Hall B) 1:4

15:00 FUTSAL Zlín - VOLNA Petrohrad (Hall A) 1:8

21:15 LLORET ESPORTIV — BP Draguignan (Pompeu) 1:6



03/05/2018

12:00 SPARTAK Moskva - FUTSAL LE LUC (Hall A) 9:1

15:00 BP Draguignan — FUTSAL Zlín (Hall B) 4:1



04/05/2018

11:30 Semifinále A1 Spartak Moskva- B2 BP Draguignan (I) (Hall A) 7:5 po prodloužení

15:00 Semifinále B1 Volna Petrohrad - A2 PCO Rudolfov (II) (Hall B) 1:2 po prodloužení



05/05/2018

11:00 Finále - Spartak Moskva - PCO Rudolfov




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: