ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Odvetné utkání Juve Bratislava vs. Sico Jilemnice 2001 .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Torpedo MAMI Moskva načepovalo francouzskému celku Association Futsal Puget desítku

zobrazit foto

21.5.2018, 15:25 | vložil: Petr Koseček

V pražském Edenu dnes byl rozehrán 28. ročník Ligy mistrů v sálovém fotbalu - futsalu. V prvním utkání běloruský Bobrujsk splnil proti francouzskému celku Association Dracénoise de Futsal ADF roli favorita a vyhrál zaslouženě 6:2.

Ve druhém utkání největší favorit Ligy mistrů Torpedo Moskva, vyprovodilo francouzský Puget futsal s desetigólovým přídělem. Ve večerním utkání nastoupí od 20,30 hodin pražský Chemcomex proti norskému mistru - Lund futsal.



The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.



Group 1

Torpedo MAMI Moskva

VPS Novabrik Polička

Association Futsal Puget



Group 2

FK Volga Saratov

Sojuz Energo Bobrujsk

Association Dracénoise de Futsal ADF



Group 3

Jezidy Rjazan

Chemcomex Praha

Lund Futsal





The official Programm UEFS Champions League:



21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal


22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička



23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha



24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8

15:00 - 17:00 QF2 2-7

17:00 - 19:00 QF3 3-6

19:00 - 21:00 QF4 4-5


25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter Final

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final



26.05.2018

16:30 - 19:30 Final UEFS Champions League

About quarter-finals: Order of games in quarter-finals can be changed. Home teams are playing in the evening.




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: