ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Liga mistrů: VPS Novabrik hraje ve skupině proti Rusům a Francouzům

zobrazit foto

21.5.2018, 15:35 | vložil: Petr Koseček

Polička – Sáloví fotbalisté VPS Novabrik se v tomto týdnu představí na evropské Lize mistrů. Letošní čeští šampióni poměří síly s mezinárodní konkurencí na prestižním turnaji, jehož dějištěm je hala pražské Slavie.

Mužstvo Novabriku vstoupí do turnaje úterním duelem proti francouzskému soupeři Futsal Puget. Ve středu vyzve Torpedo Moskva a podle dosažených výsledků bude poté nasazeno do pavouka play off. Čtvrtfinále je v Praze na programu ve čtvrtek, semifinále v pátek a Liga mistrů vyvrcholí finálovým kláním v sobotu 26. května.

„Pro nás je dobře, že začínáme v úterý, alespoň uvidíme oba naše soupeře v akci. Francouzské týmy byly v minulosti k překonání, čímž ale rozhodně není řečeno, že nás čeká jednoduchá záležitost. Opak je pravdou. A Torpedo, to je jeden z velkých favoritů Ligy mistrů. Z minulého roku ale víme, že když nám všechno sedne, můžeme i proti silnému ruskému rivalovi hrát kvalitní partii,“ domnívá se trenér VPS Novabrik František Švec.

Systém turnaje propustí do čtvrtfinále osm z devíti účastníků, ti budou po základní části srovnáni podle bodového zisku a skóre. „Proto je důležité uspět proti Francouzům a vytvořit si lepší výchozí pozici,“ dodal Švec, který může počítat prakticky s kompletní soupiskou. „Mám obrovskou radost, že pojedeme s týmem, který letos vyhrál Final Four celostátní ligy. Budou jen drobné absence v určitém utkání kvůli pracovním povinnostem, ale protočit by se měl celý kádr. Tréninku moc nebylo, delší čas jsme nehráli, ale kluci se na konfrontaci s Evropou těší,“ uvedl František Švec.

Los Ligy mistrů v sálovém fotbale v Praze – skupina A: Torpedo MAMI Moskva (Rus.), VPS Novabrik Polička (ČR), Futsal Puget (Fr.). Skupina B: FK Volga Saratov (Rus.), Sojuz Energo Bobrujsk (Běl.), Dracénoise Futsal (Fr.). Skupina C: Chemcomex Praha (ČR), Ezidy Rjazaň (Rus.), Lund Futsal (Nor.).

Autor: Radek Halva


Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/liga-mistru-vps-novabrik-hraje-ve-skupine-proti-rusum-a-francouzum-20180521.html
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: