ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Aktuální výsledek 3. čtvrtfinálového utkání ve Zlíně .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Liga mistrů: VPS Novabrik hraje ve skupině proti Rusům a Francouzům

zobrazit foto

21.5.2018, 15:35 | vložil: Petr Koseček

Polička – Sáloví fotbalisté VPS Novabrik se v tomto týdnu představí na evropské Lize mistrů. Letošní čeští šampióni poměří síly s mezinárodní konkurencí na prestižním turnaji, jehož dějištěm je hala pražské Slavie.

Mužstvo Novabriku vstoupí do turnaje úterním duelem proti francouzskému soupeři Futsal Puget. Ve středu vyzve Torpedo Moskva a podle dosažených výsledků bude poté nasazeno do pavouka play off. Čtvrtfinále je v Praze na programu ve čtvrtek, semifinále v pátek a Liga mistrů vyvrcholí finálovým kláním v sobotu 26. května.

„Pro nás je dobře, že začínáme v úterý, alespoň uvidíme oba naše soupeře v akci. Francouzské týmy byly v minulosti k překonání, čímž ale rozhodně není řečeno, že nás čeká jednoduchá záležitost. Opak je pravdou. A Torpedo, to je jeden z velkých favoritů Ligy mistrů. Z minulého roku ale víme, že když nám všechno sedne, můžeme i proti silnému ruskému rivalovi hrát kvalitní partii,“ domnívá se trenér VPS Novabrik František Švec.

Systém turnaje propustí do čtvrtfinále osm z devíti účastníků, ti budou po základní části srovnáni podle bodového zisku a skóre. „Proto je důležité uspět proti Francouzům a vytvořit si lepší výchozí pozici,“ dodal Švec, který může počítat prakticky s kompletní soupiskou. „Mám obrovskou radost, že pojedeme s týmem, který letos vyhrál Final Four celostátní ligy. Budou jen drobné absence v určitém utkání kvůli pracovním povinnostem, ale protočit by se měl celý kádr. Tréninku moc nebylo, delší čas jsme nehráli, ale kluci se na konfrontaci s Evropou těší,“ uvedl František Švec.

Los Ligy mistrů v sálovém fotbale v Praze – skupina A: Torpedo MAMI Moskva (Rus.), VPS Novabrik Polička (ČR), Futsal Puget (Fr.). Skupina B: FK Volga Saratov (Rus.), Sojuz Energo Bobrujsk (Běl.), Dracénoise Futsal (Fr.). Skupina C: Chemcomex Praha (ČR), Ezidy Rjazaň (Rus.), Lund Futsal (Nor.).

Autor: Radek Halva


Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/liga-mistru-vps-novabrik-hraje-ve-skupine-proti-rusum-a-francouzum-20180521.html
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: