ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Prezident ČFSF Milan Semmler Vás zve na utkání Ligy mistrů, kterou podpořil i Magistrát hlavního města Prahy

zobrazit foto

22.5.2018, 18:10 | vložil: Petr Koseček

Vážení sportovní přátelé,

dovolte mi Vás pozvat na finále Ligy mistrů UEFS ve futsale – sálovém fotbale, které máme tu čest organizovat. Na začátku mi dovolte poděkovat členům našeho spolku, že i v této ekonomicky náročné době dokázal nalézt cestu, jak získat nemalé prostředky nutné k uspořádání této náročné akce. Akci bylo možné uspořádat i díky finanční podpoře Magistrátu hlavního města Praha, jemuž bychom tímto prostřednictvím také velice rádi poděkovali za vstřícný přístup. Vybraná utkání je možné samozřejmě sledovat v přímém přenosu na internetové stránce www.tvcom.cz a jeho kompletní souhrn bude na tomtéž kanále uveden v sekci futsal-sálový fotbal.

Turnaje se účastní devět týmů. Tři zástupce má Ruská federace – obhájce loňského titulu Volgu Saratov, letošního vítěze ruské superligy, vítěze Světové ligy a vítěze evropského Superpoháru – Torpedo MAMI Moskva a čtvrtý tým ruské Superligy – Jezidy Rjazaň.

Z Francie k nám dorazí loňský mistr a vícemistr - Association Futsal Puget a Association Dracénoise de Futsal – ADF, běloruský futsal reprezentuje mistr - Soiuz-Energo Bobrujsk, Norsko pak mistrovský celek – Lund Futsal. Na zbývající devítku doplňují počet účastníků letošní mistr ČR – VPS Novabrik Polička a loňský mistr ČR a vítěz Evropské ligy – Chemcomex Praha.

Tým VPS Novabrik Polička je čtyřnásobným mistrem České republiky, když první titul vybojoval v roce 2005 a poslední v tomto roce, kdy ve finále porazil pražskou Spartu až po penaltovém rozstřelu. V loňském roce nás Polička úspěšně reprezentovala v Lize mistrů v italském Rimini, kde prohrála až v semifinále s pozdějším vítězem – Volgou Saratov a obsadila nakonec skvělé třetí místo. Stejného úspěchu se poličským podařilo dosáhnout ještě dvakrát. Osu týmu tvoří reprezentanti ĆR, kteři vybojovali stříbrné medaile na letočním ME – Ondřej Slaný, Roman Netolický, Tomáš Poul a Jiří Mužík. Trenérem Poličky je bývalý vynikající reprezentant František Švec.

Chemcomex Praha je jedenáctinásobným mistrem ČR. V letošním ligovém ročníku padl v semifinále v prodloužení s Poličkou. Na mezinárodní scéně byl pětkrát ve finále Ligy mistrů a tuto prestižní trofej dokázal v roce 2014 vyhrát. V loňském roce stejně jako v roce 2010 zvítězil v poháru UEFS, který je druhou nejprestižnější trofejí kontinentu. V roce 2010 ještě dokázal vyhrát evropský Superpohár. Také v Chemcomexu tvoří osu reprezentanti ĆR – Martin Mareš, Petr Šnídl, Miroslav Rott, Tomáš Fichtner, Ondřej Havrda a Martin Sop doplnění o Ondřeje Sochůrka, Martina Kučeru, Davida Radu, Tomáše Abrhámam, Ondřeje Šafránka, Milana Bialka, Jiřího Doležala a Filipa Výborného. Trenérem týmu je dlouholetá brankářská opora Mario Vozár, asistentem pak Valentin Fanta.

Většina utkání bude vysílána v přímém přenosu prostřednictvím internetové televize – tvcom.cz. Partnerství s touto společností nám umožňuje mediálně popularizovat náš sport nejen v České republice, ale i v zahraničí. Věříme, že se vám utkání Ligy mistrů budou líbit a svým povzbuzováním přispějete k důstojné atmosféře finálového turnaje.


Milan Semmler, prezident ČFSF
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: