ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Prezident ČFSF Milan Semmler Vás zve na utkání Ligy mistrů, kterou podpořil i Magistrát hlavního města Prahy

zobrazit foto

22.5.2018, 18:10 | vložil: Petr Koseček

Vážení sportovní přátelé,

dovolte mi Vás pozvat na finále Ligy mistrů UEFS ve futsale – sálovém fotbale, které máme tu čest organizovat. Na začátku mi dovolte poděkovat členům našeho spolku, že i v této ekonomicky náročné době dokázal nalézt cestu, jak získat nemalé prostředky nutné k uspořádání této náročné akce. Akci bylo možné uspořádat i díky finanční podpoře Magistrátu hlavního města Praha, jemuž bychom tímto prostřednictvím také velice rádi poděkovali za vstřícný přístup. Vybraná utkání je možné samozřejmě sledovat v přímém přenosu na internetové stránce www.tvcom.cz a jeho kompletní souhrn bude na tomtéž kanále uveden v sekci futsal-sálový fotbal.

Turnaje se účastní devět týmů. Tři zástupce má Ruská federace – obhájce loňského titulu Volgu Saratov, letošního vítěze ruské superligy, vítěze Světové ligy a vítěze evropského Superpoháru – Torpedo MAMI Moskva a čtvrtý tým ruské Superligy – Jezidy Rjazaň.

Z Francie k nám dorazí loňský mistr a vícemistr - Association Futsal Puget a Association Dracénoise de Futsal – ADF, běloruský futsal reprezentuje mistr - Soiuz-Energo Bobrujsk, Norsko pak mistrovský celek – Lund Futsal. Na zbývající devítku doplňují počet účastníků letošní mistr ČR – VPS Novabrik Polička a loňský mistr ČR a vítěz Evropské ligy – Chemcomex Praha.

Tým VPS Novabrik Polička je čtyřnásobným mistrem České republiky, když první titul vybojoval v roce 2005 a poslední v tomto roce, kdy ve finále porazil pražskou Spartu až po penaltovém rozstřelu. V loňském roce nás Polička úspěšně reprezentovala v Lize mistrů v italském Rimini, kde prohrála až v semifinále s pozdějším vítězem – Volgou Saratov a obsadila nakonec skvělé třetí místo. Stejného úspěchu se poličským podařilo dosáhnout ještě dvakrát. Osu týmu tvoří reprezentanti ĆR, kteři vybojovali stříbrné medaile na letočním ME – Ondřej Slaný, Roman Netolický, Tomáš Poul a Jiří Mužík. Trenérem Poličky je bývalý vynikající reprezentant František Švec.

Chemcomex Praha je jedenáctinásobným mistrem ČR. V letošním ligovém ročníku padl v semifinále v prodloužení s Poličkou. Na mezinárodní scéně byl pětkrát ve finále Ligy mistrů a tuto prestižní trofej dokázal v roce 2014 vyhrát. V loňském roce stejně jako v roce 2010 zvítězil v poháru UEFS, který je druhou nejprestižnější trofejí kontinentu. V roce 2010 ještě dokázal vyhrát evropský Superpohár. Také v Chemcomexu tvoří osu reprezentanti ĆR – Martin Mareš, Petr Šnídl, Miroslav Rott, Tomáš Fichtner, Ondřej Havrda a Martin Sop doplnění o Ondřeje Sochůrka, Martina Kučeru, Davida Radu, Tomáše Abrhámam, Ondřeje Šafránka, Milana Bialka, Jiřího Doležala a Filipa Výborného. Trenérem týmu je dlouholetá brankářská opora Mario Vozár, asistentem pak Valentin Fanta.

Většina utkání bude vysílána v přímém přenosu prostřednictvím internetové televize – tvcom.cz. Partnerství s touto společností nám umožňuje mediálně popularizovat náš sport nejen v České republice, ale i v zahraničí. Věříme, že se vám utkání Ligy mistrů budou líbit a svým povzbuzováním přispějete k důstojné atmosféře finálového turnaje.


Milan Semmler, prezident ČFSF
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: