ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Na mistrovství Evropy v roce 1998 ve slovenské Povážské Bystrici a v Púchově Češi na medaili nedosáhli .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Ruská FK Volga Saratov porazila běloruský Sojuz Energo Bobrujsk 3:1

zobrazit foto

23.5.2018, 09:55 | vložil: Petr Koseček

Středa přinese tři zajímavá měření sil a hned v pravé poledne vyzve obhájce prvenství v LM ruská Volga Saratov proti běloruskému Sojuz Energo Bobrujsk. Oba celky mají na svém kontě tři body a tak vítěz tohoto duelu obsadí v této skupině první místo. Utkání můžete sledovat na TVcom.cz v přímém přenosu.



The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.



Group 1

Torpedo MAMI Moskva

VPS Novabrik Polička

Association Futsal Puget



Group 2

FK Volga Saratov

Sojuz Energo Bobrujsk

Association Dracénoise de Futsal ADF



Group 3

Jezidy Rjazan

Chemcomex Praha

Lund Futsal





The official Programm UEFS Champions League:



21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl - Berge


22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge - Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal - Demasse, Lajnef Mounir



23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin - Salavjancik

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha



24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8

15:00 - 17:00 QF2 2-7

17:00 - 19:00 QF3 3-6

19:00 - 21:00 QF4 4-5


25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter Final

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final



26.05.2018

16:30 - 19:30 Final UEFS Champions League

About quarter-finals: Order of games in quarter-finals can be changed. Home teams are playing in the evening.




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: