ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Večerní LIVE přenos CHEMCOMEX Praha - Jezidy Rjazan, Pražané nakonec ruskému týmu podlehli 1:3

zobrazit foto

23.5.2018, 15:42 | vložil: Petr Koseček

Na internetové televizi TV Com můžete dnes od 20:30 sledovat on-line přenos CHEMCOMEX Praha - Jezidy Rjazan .

Vítěz utkání narazí zítra na VPS Novabrik Poličku, poražený pak na Soyuz-Energo Bobrujsk.


The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.



Group 1

Torpedo MAMI Moskva

VPS Novabrik Polička

Association Futsal Puget



Group 2

FK Volga Saratov

Sojuz Energo Bobrujsk

Association Dracénoise de Futsal ADF



Group 3

Jezidy Rjazan

Chemcomex Praha

Lund Futsal





The official Programm UEFS Champions League:



21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl - Berge


22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge - Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal - Demasse, Lajnef Mounir



23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin - Salavjancik

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (1:3)
Branky: Švec, Navrátil - Ivanov 2, Kurushin, Olejnikov, Goryachev

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha 3:1 (0:0)
Branky: Safojan 2, Fjodorov - Sop



24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8 FK Volga Saratov - Puget futsal

15:00 - 17:00 QF2 2-7 Torpedo MAMI Moskva - Lund futsal

17:00 - 19:00 QF3 3-6 Jezidy Rjazaň - VPS Novabrik Polička

19:00 - 21:00 QF4 4-5 Chemcomex Praha - Sojuz Energo Bobrujsk


25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter Final

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final



26.05.2018

16:30 - 19:30 Final UEFS Champions League

About quarter-finals: Order of games in quarter-finals can be changed. Home teams are playing in the evening.




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: