ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Ivo Uhlár .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Čtvrtfinálové dvojice LM- FK Volga Saratov vs Puget futsal, Torpedo Moskva vs Lund futsal, Polička vs Rjazaň a Chemcomex vs Bobrujsk

zobrazit foto

23.5.2018, 17:19 | vložil: Petr Koseček

V Lize mistrů v Praze jsou již známy první dvě čtvrtfinálové dvojice, kde se ve čtvrtek utkají týmy - FK Volga Saratov vs Puget futsal a Torpedo Moskva vs Lund futsal. Další složení čtvrtfinálových dvojic nám přinese až večerní duel mezi Chemcomexem Praha a ruskou Rjazaní.


The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.



Group 1

Torpedo MAMI Moskva

VPS Novabrik Polička

Association Futsal Puget



Group 2

FK Volga Saratov

Sojuz Energo Bobrujsk

Association Dracénoise de Futsal ADF



Group 3

Jezidy Rjazan

Chemcomex Praha

Lund Futsal





The official Programm UEFS Champions League:



21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl - Berge


22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge - Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal - Demasse, Lajnef Mounir



23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin - Salavjancik

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (1:3)
Branky: Švec, Navrátil - Ivanov 2, Kurushin, Olejnikov, Goryachev

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha 3:1 (0:0)
Branky: Safojan 2, Fjodorov - Sop



24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8 FK Volga Saratov - Puget futsal

15:00 - 17:00 QF2 2-7 Torpedo MAMI Moskva - Lund futsal

17:00 - 19:00 QF3 3-6 Jezidy Rjazaň - VPS Novabrik Polička

19:00 - 21:00 QF4 4-5 Chemcomex Praha - Sojuz Energo Bobrujsk


25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter Final

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final



26.05.2018

16:30 - 19:30 Final UEFS Champions League

About quarter-finals: Order of games in quarter-finals can be changed. Home teams are playing in the evening.




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: