ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Aktuální výsledek 3. čtvrtfinálového utkání ve Zlíně .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - VPS Novabrik prošel po penaltách do semifinále!

zobrazit foto

25.5.2018, 17:10 | vložil: Petr Koseček

Polička – Vyšlápli si na ruského soupeře a stanuli v semifinále. Sáloví fotbalisté VPS Novabrik zvládli klíčové vystoupení na Lize mistrů v Praze, které v play off rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. V boji o finále na ně v pátek čeká superfavorit ze Saratova. Česká radost je dvojitá, postoupil i Chemcomex.

Jezidy Rjazaň – VPS Novabrik Polička 2:2 (1:1), PK 3:4
Branky: Mužík 2.

František Švec, trenér VPS Novabrik: Opět po roce se nám podařilo proklouznout do semifinále Ligy mistrů a stejně jako loni to byla dramatická podívaná až do konce završená úspěšnou střelbou pokutových kopů a postupovou radostí. Rjazaň byla od začátku lepším týmem a nebýt výborných zákroků brankáře, mohlo se utkání vyvíjet pro nás hodně špatným směrem. S přibývajícím časem se naše hra zlepšovala a výsledkem toho byl vedoucí gól, na který však soupeř zanedlouho odpověděl, takže do kabin se šlo se smírným výsledkem. Ve druhé poločase ruský celek opět ukazoval svoji sílu, a to hlavně v soubojích jeden na jednoho, kde jasně dominoval a jen s vypětím všech sil se nám dařilo zastavovat jeho průniky. Pět minut před koncem vcelku nevinně vypadající střela znamenala ruské vedení a pro nás to byla velká komplikace. Ještě, že se nám podařilo dvě minuty před koncem po parádně rozehraném trestném kopu vyrovnat a tím zápas dostat do prodloužení. V něm jsme hned v jeho prvním dějství přežili klinickou smrt, kdy soupeř netrefili dvakrát naši poloprázdnou branku. Když se ani nám nepovedlo ideálně vyřešit některou z brejkových situací, došlo čtvrtfinále k penaltovému rozstřelu. V něm jsme byli opět šťastnějším celkem, po jednom zaváhání ruského střelce a našem stoprocentním zakončení mohla propuknout hodně sladká postupová euforie. V semifinále nás čeká souboj s Volgou Saratov, která nás loni v Rimini porazila 6:2, což naznačuje, že je velkým favoritem tohoto utkání. My se budeme snažit jí tuto roli znepříjemnit.

Semifinále, pátek 25. května, 18:00: VPS Novabrik Polička vs. FK Volga Saratov (Rus.). 20:00: Chemcomex Praha vs. Torpedo MAMI Moskva (Rus.).

Autor: Radek Halva


Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/vps-novabrik-prosel-po-penaltach-do-semifinale-20180525.html
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: