ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý reprezentant Ivo Světlík i nadále působí jako asistent trenéra v třetiligové Kroměříži .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Aktuální výsledky semifinálových utkání LM v Praze, Polička s ruským Saratovem po tuhém boji prohrála 2:4, Chemcomex neudržel nadějné dvoubrankové vedení a podlehl Torpedu 2:5

zobrazit foto

25.5.2018, 17:15 | vložil: Petr Koseček

Večerní program otevře Polička od 18,00 v semifinále LM s Volgou Saratov, po skončení tohoto zápasu Chemcomex Praha nastoupí od 20,00 proti favorizovanému Torpedu Moskva. Poražení semifinalisté berou bronz, poněvadž o 3. místo se již nehraje.


The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.



Group 1

Torpedo MAMI Moskva

VPS Novabrik Polička

Association Futsal Puget



Group 2

FK Volga Saratov

Sojuz Energo Bobrujsk

Association Dracénoise



Group 3

Jezidy Rjazan
de Futsal ADF
Chemcomex Praha

Lund Futsal





The official Programm UEFS Champions League:



21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl - Berge


22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge - Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal - Demasse, Lajnef Mounir



23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin - Salavjancik

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (1:3)
Branky: Švec, Navrátil - Ivanov 2, Kurushin, Olejnikov, Goryachev

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha 3:1 (0:0)
Branky: Safojan 2, Fjodorov - Sop



24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8 FK Volga Saratov - Puget futsal 7:1 (5:0)
Branky: Zapletin 3, Sokolov 2, Mozhukin, Kisin - Contigiani

15:00 - 17:00 QF2 2-7 Torpedo MAMI Moskva - Lund futsal 10:0 (3:0)
Branky: Kurushin 2, Ivanov 2, Trenkunov 2, Akhynov, Goryachev, Popov, Kharin

17:00 - 19:00 QF3 3-6 Jezidy Rjazaň - VPS Novabrik Polička 2:2 (1:1) na penalty 3:4
Branky: Sajatov, Golukin - Mužík 2

19:00 - 21:00 QF4 4-5 Chemcomex Praha - Sojuz Energo Bobrujsk 6:4 (4:1)
Branky: Fichtner 4, Sop, Abrhám - Vodayerevich,Kruk, Iuchanka, Kisilau


25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals - Lund futsal - Puget futsal 0:1 kontumačně

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals - Jezidy Rjazaň - Sojuz Energo Bobrujsk 0:1 kontumačně

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter - Final VPS Novabrik Polička - FK Volga Saratov 2:4 (1:3)
Branky: Netolický, Poul - Gorbunov 2, Alajev, Sokolov

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final - Chemcomex Praha - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (2:0)
Branky: Havrda 2 - Popov 2, Dogadajev, Olejnikov, Kurushin



26.05.2018 - Praha, Radotín

16:30 - 19:30 Final UEFS Champions League FK Volga Saratov vs Torpedo MAMI Moskva




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: