Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality

Finálové utkání Ligy mistrů v pražském Radotíně vyhrálo Torpedo MAMI Moskva

26.5.2018, 13:08 | vložil: Petr Koseček

Finálové utkání v pražském Radotíně mezi Volgou Saratov a moskevským Torpedem se hrálo v sobotu 26. května od 16,30 hodin, sledovat jste ho mohli LIVE na TVCOM.

Prvenství nakonec získalo po zásluze Torpedo Moskva, která vyhrálo v dramatické koncovce 4:3, kdy po půli byl stav nerozhodný 1:1. Saratov šel dokonce ve druhém dějství do vedení 2:1, ale Torpedo Moskva, stejně jako ve včerejším semifinálovém utkání s Chemcomex Praha, dokázalo zápas ještě otočit na 4.2, Branka Volgy v poslední minutě už přišla pozdě a na vyrovnání jí už více času nezbylo.

Finálový zápas mezi ruskými celky odřídili výborným způsobem čeští sudí Ivo Uhlár a Tomáš Vitásek. Prvenství tak získalo moskevské Torpedo před Volgou Saratov, české týmy Chemcomex Praha a Novabrik Polička berou bronzové medaile.

The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th.

21.05.2018

11:00 - 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk - Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov - Coullet, Hassani

12:30 - 14:00 Torpedo MAMI Moskva - Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 - 22:00 Chemcomex Praha - Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl - Berge

22.05.2018

10:30 - 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF - FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 - 13:30 Lund Futsal - Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge - Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 - 20:30 Association Futsal Puget - VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal - Demasse, Lajnef Mounir

23.05.2018

12:00 - 13:30 FK Volga Saratov - Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin - Salavjancik

13:30 - 15:00 VPS Novabrik Polička - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (1:3)
Branky: Švec, Navrátil - Ivanov 2, Kurushin, Olejnikov, Goryachev

20:30 - 22:00 Jezidy Rjazaň - Chemcomex Praha 3:1 (0:0)
Branky: Safojan 2, Fjodorov - Sop

24.05.2018

13:00 - 15:00 QF1 1-8 FK Volga Saratov - Puget futsal 7:1 (5:0)
Branky: Zapletin 3, Sokolov 2, Mozhukin, Kisin - Contigiani

15:00 - 17:00 QF2 2-7 Torpedo MAMI Moskva - Lund futsal 10:0 (3:0)
Branky: Kurushin 2, Ivanov 2, Trenkunov 2, Akhynov, Goryachev, Popov, Kharin

17:00 - 19:00 QF3 3-6 Jezidy Rjazaň - VPS Novabrik Polička 2:2 (1:1) na penalty 3:4
Branky: Sajatov, Golukin - Mužík 2

19:00 - 21:00 QF4 4-5 Chemcomex Praha - Sojuz Energo Bobrujsk 6:4 (4:1)
Branky: Fichtner 4, Sop, Abrhám - Vodayerevich,Kruk, Iuchanka, Kisilau

25.05.2018

11:30 - 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals - Lund futsal - Puget futsal 0:1 kontumačně

13:00 - 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals - Jezidy Rjazaň - Sojuz Energo Bobrujsk 0:1 kontumačně

18:00 - 20:00 SF1 Drawing of winners after Quarter - Final VPS Novabrik Polička - FK Volga Saratov 2:4 (1:3)
Branky: Netolický, Poul - Gorbunov 2, Alajev, Sokolov

20:00 - 22:00 SF2 Drawing of winners after Quarter Final - Chemcomex Praha - Torpedo MAMI Moskva 2:5 (2:0)
Branky: Havrda 2 - Popov 2, Dogadajev, Olejnikov, Kurushin

26.05.2018 - Praha, Radotín

16:00 - 19:00 Final UEFS Champions League FK Volga Saratov vs Torpedo MAMI Moskva 3:4 (1:1)
Branky: Sokolov, Kisin, Alajev - Ivanov, Gorjachev, Kharin, Popov