ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Liga mistrů: Bronz pro VPS Novabrik

zobrazit foto

28.5.2018, 19:17 | vložil: Petr Koseček

Polička – Bronzové umístění si z evropské Ligy mistrů v Praze odvezli sáloví fotbalisté VPS Novabrik. Poté, co ve čtvrtfinále vyřadili ruskou Rjazaň po penaltovém rozstřelu, jim v semifinále vystavil stop další ruský favorit ze Saratova. Dojem však Poličští zanechali rozhodně pozitivní.


Týmový úspěch podpořil i individuální, Ondřej Slaný byl oceněn coby nejlepší gólman turnaje.Ligu mistrů vyhrálo Torpedo Moskva před Saratovem, čeští zástupci Polička a Chemcomex Praha se podělili o třetí pozici.

Za VPS Novabrik hráli: O. Slaný – R. Netolický, T. Jílek, T. Švec, J. Mužík, T. Poul, P. Navrátil, M. Stejskal, M. Vondra, M. Kovář a J. Dittrich ml.

SEMIFINÁLE:

FK Volga Saratov (Rus.) – VPS Novabrik Polička 4:2 (3:1)

Branky: Netolický, Poul.

František Švec, trenér VPS Novabrik: Na konci jsme cítili trochu zklamání, takhle blízko k tomu, abychom postoupili do finále přes silného soupeře, asi jen tak nebudeme. Mysleli jsme, že budeme v roli outsidera, který hraje totální defenzivu, ale ono to bylo jinak a po herní stránce pro nás zápas vyzněl dobře, i když nám chyběl zraněný Jiří Mužík. Co nás ale srazilo, to byly hloupé inkasované góly. Nejprve vlastní, potom po smolně odraženém balonu a nato po tečované střele. Stav 0:3 vypadal hrozivě, ale pomohlo snížení, kluci se chytili, zjistili, že s Rusy mohou hrát rovnocenně a ve druhé půlce jsme měli čtyři nebo pět solidních možností ke skórování. Využili jme jednu a vyrovnání viselo ve vzduchu, místo toho přišel v závěru čtvrtý gól Saratova po rychlém rozehrání od brankáře a ve chvíli, kdy naše čtyřka odešla střídat. Takže lze říci, že ani jednu branku jsme neinkasovali po nějaké vypracované akci. Celkově však hodnotím naši účast na Lize mistrů pozitivně, náš herní projev byl výborný, rozdíl mezi námi a silnými Rusy nebyl tak výrazný, jak býval v minulosti. Je ale faktem, že takto těžkých a kvalitních utkání bychom potřebovali hrát více. Je to něco jiného než domácí soutěž.

Autor: Radek Halva


Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/liga-mistru-bronz-pro-vps-novabrik-20180528.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: