ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem QantoCupu jsou Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod

zobrazit foto

25.6.2018, 17:09 | vložil: Petr Koseček

Nedělní zápasový den začal v deštivém počasí deseti semifinálovými skupinami SA až SJ do kterých postoupilo ze sobotního programu celkově 50 týmů. Po dlouhé a náročné sobotní noci některé týmy skládali osazenstvo svých týmů doslova na poslední chvíli, některým se to dokonce i nepodařilo. Sled zápasů byl rychlý, hrálo se 2x10min systémem každý s každým, kdy ze semifinálové skupiny do finalového pavouku postupovali 3 týmy přímo a 2 týmy ze čtvrtých místFinalový pavouk začal po důsledném počítání semifinálových skupin po jedné hodině odpolední 16 zápasy 1. kola. Finalové zápasy začali před pátou hodinou odpolední, kdy o třetí místo se v penaltovém rozstřelu utkali týmy Klauni Litoměřice vs. Falcons Kunčina. Ve finalovém zápase vyzval tradiční účastník QantoCupu Jiřina Prostějov tým Střelců z Vyšočiny Havlíčkův Brod. Po napínavém průběhu se na putovním poháru objeví premiérově Střelci z Vysočiny Havlíčkův Brod, kteří Jiřinu Prostějov udodali 2:1. Třetí místo obsadil tým Falcons Kunčina, který v penaltovém rozstřelu porazil Klauny z Litoměřic 5:4Do turnaje útěchy se dostavili v odpoledních hodinách 4 týmy, kteří si odehráli skupinu každý s každým. "Vítězem" tohoto mini turnaje se stal tým Benfika Chomutov, který se odvezl cenu útěchy 100 piv.

20. ročník turnaje je zdárně za námi a již nyní se těšíme na jednadvacaté pokračování v roce 2019!

Celý turnaj je zdárně fotograficky i statisticky zdokumentován. Fotografie budou zveřejněny v nejbližších dnech na našich internetových stránkách i na facebooku.

Když se podíváme na turnaj statisticky, tak o celém víkendovém dni bylo odehráno více jak 300 zápasů, v kterých padlo 1405 branek a několik desítek či stovek žlutých i červených karet. To vše, za dva dny, na jednom místě, na Svitavském stadionu ve Svitavách, v 20. ročníku QantoCupu 2018.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: