ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý ligový účastník z Vyškova odmítl nabídku na 1. ligu FIFA futsalu .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Obsazení belgických soutěží v sezoně 2018/2019

zobrazit foto

14.7.2018, 09:44 | vložil: Petr Koseček

V Belgii již znají kompletní složení svých soutěží a můžete se podívat na rozdělení jednotlivých týmů do výkonnostních skupin.



Voici les séries du championnat national 2018/2019 géré par l’A.B.F.S.

NATIONALE 1

ARB Hamme
GS Hoboken
Fact Futsal Limal
L.A.R.T. Bruxelles
Futsal IP Hannut
Basic-Fit Bruxelles
HCTE Cosmos La Hestre
AS City Façade Schaerbeek
A.D.L.S. MJ Flémalle
Hoboken Ster
Engie CHU Liège
ZVK Hove
Futsal Evere
Anadolu Stekene


NATIONALE 2A

Union Wemmel


Sporting Soignies


RS La Louvière


Magic Thulin


Rebecq United


Sicile Pont-de-Loup


Chievo La Louvière


Family La Louvière


Eurofoot Tervuren


RP Morlanwelz


Sainte-Odile Jeunes Dour


Assebroeke


Zurenborg Anvers


All Blacks Berlaar

NATIONALE 2B
ASM Etterbeek
Golden Lachs Seraing
Picardie Evere
Mini Excel Wavre/Limal
Optique Lecocq Dison
MJ Bibi Liège
Escale Oreye
New Team Herstal
Celtic Visé
Renove Concept Lambermont
Beyne-Issimo
Atlas Liège
Mini 83 Octa+ Bruxelles
Vilvorde United


NATIONALE 3A


Moratex Lebeeke


DWV Mazenzele


ATL Saint-Nicolas


Futsal Bruxelles


SDI Asse


ISTB Herent


Real Halen


Louvain Central


R79 Etterbeek


Katelyne Wavre

Futsal Puurs


Hassania Malines


V-Boys Veltem




NATIONALE 3B


Drenica Namur


Action Juniors Schaerbeek


Purple Auvelais


Inter Namêche


RS Façade Soignies


VDL Manage


Bloc Five Bruxelles


Benfica Bruxelles


Shaab Opprebais


ACJ Montigny


Arena Wavre


MS Jemeppe


Esperanto Schaerbeek




NATIONALE 3C


Florennes United


Futsal Flénu


Futsal Molenbeek


Chamal Jette


Isofull Piéton


Blampain’s Team Braine


Hellas Thulin


Latino Le Roeulx


Drughi Bernissart


MSG Ernage


MFC Rebecq


CDJ Anderlecht


Peterbos Anderlecht




NATIONALE 3D


Gedinne United


Borussia Loyers

MF Etalle

Cosmos Stavelot

BS Anhée

Glasgow Haccourt

Herstal 1453

Sainte-Marie 87

Soca Bastogne

BF Dinant

LS Bastogne

BJ Libramont

ONU Seraing Club Liégeois

MF Oreye




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: