ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Do celostátní ligy sálového fotbalu - futsalu naskočí tým SK Amor Lazor Vyškov

zobrazit foto

30.8.2018, 17:48 | vložil: Petr Koseček

Prohlášení prezidenta k situaci v klubu

S blížícím se koncem prázdnin se probouzí k činnosti náš klub. Jaké novinky se odehrají pro novou sezónu o tom prezident klubu Antonín Petlach.

Po skončení uplynulého ročníku jsem uvažoval co dál a kam nasměrovat Amor Lazor Vyškov. Nebylo za tím až tak konečné umístění ve 2. lize, ale veškeré okolnosti kolem celku a futsalu samotného. Neustále rostoucí náklady, nedodržování elementárních dohod a stále více a více povinností pro mužstva. To vše mě vedlo k zamyšlení co s tím? Dokonce jsem uvažoval o tom, že s futsalem skončím. Ovšem to by nebyl dobrý dárek k 30. narozeninám našeho celku. Nakonec jsem se rozhodl zvolnit v tempu a nepřihlásit klub do 2. ligy. Pro někoho zklamání, pro mě jediné rozumné řešení. Toto jsem oznámil nejdříve svým klubovým spolupracovníkům a byl jsem rád, že mě pochopili. U hráčů to bylo složitější, ale věřím, že většina také pochopila.

Pro veřejnost možná šok. Právě diváky a naše příznivce jsem nechtěl úplně zklamat a tak jsem se rozhodl poprvé v historii vstoupit do zcela jiného sportu a do Vyškova přivést nejvyšší soutěž. Náš celek se představí v 1. celostátní lize sálového fotbalu, v podstatě odnoži futsalu. Hraje se na stejném hřišti, my ve stejné hale. Už nyní se mohou diváci těšit na Spartu Praha či několikanásobného mistra Chemcomex Praha. Pokud se probujeme do play of, tak i atraktivní zápasy o všechno, o výsledky celé sezóny. Vše o sálovce se samozřejmě naši příznivci budou postupně dozvídat. No a co futsal? Ten uvidíte v divizní podobě a můžete se opět těšit na městské derby s Briketami Peletami Vyškov.

Věřím, že mé rozhodnutí kam dál směřovat klub pochopíte. Věřte, že to bylo jedno z nejtěžších sportovních rozhodnutí. Změna je, ale život a já to beru jako výzvu a budu rád, když vy také.


Autor: SK Amor Lazor Vyškov
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: