ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Nováček Celostátní ligy Amor Lazor Vyškov obměnil před nastávající sezónou svůj kádr a zatím neví, co ho v nové soutěži čeká

zobrazit foto

17.10.2018, 16:37 | vložil: Petr Koseček

Před začátkem dalšího ročníku Celostátní ligy v sálovém fotbalu - futsalu jsme vyzpovídali všechny funkcionáře ligových celků a zde jsou odpovědi prezidenta nováčka naší nejvyšší soutěže týmu Amor Lazor Vyškov Antonína Petlacha.


Kdy začala příprava Vašeho týmu na nadcházející sezónu?

My jsme prožili hektické období. Skončili jsme ve 2. lize FIFA futsalu, přešli jsme do sálovky. Nebylo jednoduché hráčům, divákům a všem, co našemu celku fandí, tuto změnu vysvětlit. Někteří hráči pochopili a jiní ne. Z tohoto důvodu byla příprava zahájena 20.9., ale s účastí na trénincích to není příliš dobré, což je pro nás velké zklamání.Připravujete do svého týmu nějaké posily a kdo je na odchodu?

My jako nováček Celostátní ligy začneme ze zcela novým kádrem, s očekáváním a tak o posilách ani mluvit nemůžeme, neboť se s tímto sportem seznamujeme a uvidíme, komu typologicky sedne.Znáte termíny svých domácích utkání?

Samozřejmě. Doma hrajeme 17.11, 24.11 a 5.1.2019.Kde budete hrát svá mistrovská utkání?

V naší domácí hale ve Vyškově, která se nachází v areálu ZŠ Purkyňova.Zúčastnili jste se v letním období nějakých turnajů pod holým nebem?

Turnajů jsme se z výše uvedených důvodů (obměna kádru) nezúčastnili.Jak vidíte Vaše letošní ambice v Celostátní lize?

My o ambicích a cílech příliš nemluvíme. Zkusíme a uvidíme.Jak si myslíte, že letos bude vypadat tabulka celostátní ligy?

Těžko typovat. Myslíme si, že v horních patrech budou tradiční celky jako Polička, Zlín a oba pražské kluby.Máte nějaké nové podněty k dalšímu fungování české sálovky?

Jen z krátkého sledování dění.by bylo možná vhodné zapracovat na novém designu webových stránek.Co říkáte na dění na mezinárodní scéně, kde v Evropě fungují dvě organizace UEFS a FEF?

Tak o tomto skutečně nic nevím. Ovšem pokud tomu tak je tak je to určitě škoda. Žádnému sportu tříštění sil nepomohlo.Je Váš klub na novou sezonu finančně zajištěn a můžeme znát jména sponzorů?

Sezónu odehrajeme , i když peněz není nikdy dost. Hlavním sponzory jsou firmy Flexi Finance, Infos Vyškov a město Vyškov.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: