ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý reprezentant Ivo Světlík i nadále působí jako asistent trenéra v třetiligové Kroměříži .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Druhé kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vyneslo na výsluní SK Autocentrum Jílové "A"

zobrazit foto

4.11.2018, 10:07 | vložil: Petr Koseček

Druhým kolem pokračovala Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje v sobotu 3.11.2018 ve Varnsdorfu. Tamní sportovní hala opět viděla kvalitní a dramatickou sálovku okořeněnou skvělými akcemi, krásnými góly i skvělými zákroky brankářů. Zajímavostí tohoto turnaje je ta skutečnost, že ani jedno z utkání neskončilo remízou.

Stoprocentní tentokrát byly dva týmy. SK Autocentrum Jílové „A“ svá tři utkání mělo jasně ve své režii i včetně toho s domácím Varnsdorfem a díky zisku devíti bodů se vyhouplo do čela veteránské tabulky. Sokol Bělá se díky devítibodové porci vyšvihl na páté místo v tabulce, ale má stejně bodů jako třetí Varnsdorf a čtvrtý Proboštov a na vedoucí duo z Jílového ztrácí pouhý bod resp. tři.
Hned kvarteto mužstev mělo na varnsdorfské palubovce bilanci dvou výher a jedné porážky. SK Autocentrum Jílové „B“ utrpělo první porážku v sezóně s Tenisem Proboštov, nicméně zisk šesti bodů Jílovským stačilo k udržení stříbrné pozice. Z prvních šesti bodů v ročníku se radovala Nota Děčín a posunula se v tabulce na sedmou příčku. Krok s čelem ligy drží i Futsal Varnsdorf a Eurosport Teplice. Horní polovina tabulky je ovšem velmi vyrovnaná, vždyť prvních šest mužstev je naskládáno v bodovém rozdílu pouhých čtyř bodů.

Tenis Proboštov tentokrát získal tři body ze tří zápasů, což znamenalo pokles z prvního na čtvrté místo. A byl posledním bodujícím týmem ve druhém kole.
Trojici mužstev se druhý turnaj nevydařil a s bilancí tří porážek odjela domů. Pro SK RAFany Děčín to znamenalo pokles ze šesté na osmou pozici. I Old Stars Ludvíkovice si pohoršily a jsou deváté. SK Dumbo Děčín na své první body stále čeká.

Mužem druhého kola byl zvolen Petr Šmahel z SK RAFani Děčín a střelcem kola se stal Zdeněk Erneker z SK Autocentrum Jílové „A“ za pět gólů.
I třetí kolo se odehraje ve varnsdorfské sportovní hale (oproti původně plánovanému Libouchci) a to dne 24.11.2018 od 9.00 hod.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: