ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Druhé kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vyneslo na výsluní SK Autocentrum Jílové "A"

zobrazit foto

4.11.2018, 10:07 | vložil: Petr Koseček

Druhým kolem pokračovala Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje v sobotu 3.11.2018 ve Varnsdorfu. Tamní sportovní hala opět viděla kvalitní a dramatickou sálovku okořeněnou skvělými akcemi, krásnými góly i skvělými zákroky brankářů. Zajímavostí tohoto turnaje je ta skutečnost, že ani jedno z utkání neskončilo remízou.

Stoprocentní tentokrát byly dva týmy. SK Autocentrum Jílové „A“ svá tři utkání mělo jasně ve své režii i včetně toho s domácím Varnsdorfem a díky zisku devíti bodů se vyhouplo do čela veteránské tabulky. Sokol Bělá se díky devítibodové porci vyšvihl na páté místo v tabulce, ale má stejně bodů jako třetí Varnsdorf a čtvrtý Proboštov a na vedoucí duo z Jílového ztrácí pouhý bod resp. tři.
Hned kvarteto mužstev mělo na varnsdorfské palubovce bilanci dvou výher a jedné porážky. SK Autocentrum Jílové „B“ utrpělo první porážku v sezóně s Tenisem Proboštov, nicméně zisk šesti bodů Jílovským stačilo k udržení stříbrné pozice. Z prvních šesti bodů v ročníku se radovala Nota Děčín a posunula se v tabulce na sedmou příčku. Krok s čelem ligy drží i Futsal Varnsdorf a Eurosport Teplice. Horní polovina tabulky je ovšem velmi vyrovnaná, vždyť prvních šest mužstev je naskládáno v bodovém rozdílu pouhých čtyř bodů.

Tenis Proboštov tentokrát získal tři body ze tří zápasů, což znamenalo pokles z prvního na čtvrté místo. A byl posledním bodujícím týmem ve druhém kole.
Trojici mužstev se druhý turnaj nevydařil a s bilancí tří porážek odjela domů. Pro SK RAFany Děčín to znamenalo pokles ze šesté na osmou pozici. I Old Stars Ludvíkovice si pohoršily a jsou deváté. SK Dumbo Děčín na své první body stále čeká.

Mužem druhého kola byl zvolen Petr Šmahel z SK RAFani Děčín a střelcem kola se stal Zdeněk Erneker z SK Autocentrum Jílové „A“ za pět gólů.
I třetí kolo se odehraje ve varnsdorfské sportovní hale (oproti původně plánovanému Libouchci) a to dne 24.11.2018 od 9.00 hod.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: