ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Delegace rozhodčích a delegátů na 3. kolo FUTSAL ligy-CL SF dne 24.11.2018 .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zlínská krajská liga zahajuje 10.11.2018 /rozpis hracích dnů/

zobrazit foto

6.11.2018, 20:33 | vložil: Vladimír Vitásek

Sportovní a zejména fotbalové dění se nám pomalu přesouvá z venkovních hřišť do hal. Tam má své nezastupitelné místo futsal – sálový fotbal.
Nejvyšší soutěž – Celostátní liga nám začala již minulou sobotu a tuto, neboli 10.11.2018 se rozjede i krajská liga Zlínského kraje. V letošním ročníku bude o titul krajského přeborníka soutěžit opět 10 týmů. V soutěži již neuvidíme kroměřížské Gumídky a Maloun Tečovice. Nahradí jej historicky známé kluby Young Boys Baťov a Speed Otrokovice, které v krajské lize vítáme a věříme, že ji oživí.
Zároveň Vás všechny, kteří máte tento sport rádi, zvu do sportovní haly Střední průmyslové školy Otrokovice na Štěrkovišti na tyto termíny:

1. hrací den 10.11.2018 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 ASC Bohuslavice - Bure Hulín
8:35 Oldstars - Young Boys
9:10 Bure Hulín - Futsal Kroměříž
9:45 Young Boys - ASC Bohuslavice
10:20 Skaštice - Oldstars
10:55 Futsal Kroměříž - BadBoys
11:30 Zlín B - Speed Otrokovice
12:05 Inter Otrokovice - BadBoys
12:40 Speed Otrokovice - Skaštice
13:15 Zlín B - Inter Otrokovice

2. hrací den 17.11.2018 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 Speed Otrokovice - Futsal Kroměříž
8:35 Zlín B - BadBoys
9:10 Futsal Kroměříž - Oldstars
9:45 BadBoys - Speed Otrokovice
10:20 Bure Hulín - Zlín B
10:55 Oldstars ASC Bohuslavice
11:30 Young Boys - Skaštice
12:05 Inter Otrokovice - ASC Bohuslavice
12:40 Skaštice - Bure Hulín
13:15 Young Boys - Inter Otrokovice

3. hrací den 8.12.2018 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 Skaštice - Inter Otrokovice
8:35 Zlín B - Young Boys
9:10 Inter Otrokovice - Futsal Kroměříž
9:45 Skaštice - Zlín B
10:20 ASC Bohuslavice - Futsal Kroměříž
10:55 Young Boys - Speed Otrokovice
11:30 ASC Bohuslavice - Skaštice
12:05 Futsal Kroměříž - Young Boys
12:40 Bure Hulín - Oldstars
13:15 BadBoys - ASC Bohuslavice
13:50 Speed Otrokovice - Bure Hulín
14:25 Oldstars – BadBoys

4. hrací den 22.12.2018 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 Bure Hulín - Inter Otrokovice
8:35 Young Boys - BadBoys
9:10 Inter Otrokovice - Oldstars
9:45 Bure Hulín - Young Boys
10:20 Speed Otrokovice - Oldstars
10:55 BadBoys - Bure Hulín
11:30 Speed Otrokovice - Inter Otrokovice
12:05 Oldstars - Zlín B
12:40 BadBoys - Skaštice
13:15 Futsal Kroměříž - Zlín B
13:50 ASC Bohuslavice - Speed Otrokovice
14:25 Skaštice - Futsal Kroměříž
15:00 Zlín B - ASC Bohuslavice

5. hrací den 5.1.2019 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:35 5 - 9
9:10 7 - 1
9:45 3 - 5
10:20 7 - 9
10:55 2 - 4
11:30 6 - 10
12:05 8 - 2
12:40 4 - 6
13:15 8 – 10

6. hrací den 19.1.2019 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 5 - 7
8:35 9 - 3
9:10 1 - 5
9:45 3 - 7
10:20 9 - 1
10:55 6 - 8
11:30 10 - 4
12:05 2 - 6
12:40 4 - 8
13:15 10 - 2

7. hrací den 26.1.2019 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 1 - 8
8:35 2 - 7
9:10 8 - 1
9:45 7 - 2
10:20 3 - 6
10:55 4 - 5
11:30 6 - 3
12:05 5 - 4
12:40 9 - 10

8. hrací den 2.2.2019 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 semifinále 1/1
8:35 semifinále 2/1
9:10 semifinále 1/2
9:45 semifinále 2/2
10:20 o 5.místo 1/1
10:55 o 5.místo 2/1
11:30 o 5.místo 1/2
12:05 o 5.místo 2/2
12:40 10 – 9

9. hrací den 16.2.2019 SH Otrokovice-Štěrkoviště

8:00 o 9. místo
9:00 o 7. místo
10:00 o 5. místo
11:00 o 3. místo
12:00 finále + slavnostní zakončení

Všem hráčům, funkcionářům a příznivcům sálovky přeji jako vždy – ať je sálovka baví.


Vitásek Vladimír
Zlínský KŠSF





Celostátní liga 2018/19
1. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
2. Futsal Zlín   9
3. CHEMCOMEX Praha    9
4. SK SICO SC Jilemnice   6
5. AC Sparta Praha   4
6. VPS NOVABRIK Polička   4
7. FK Adria Kladno   1
8. BOMBARĎÁCI Větřní   1
9. Amor Vyškov   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: