ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Poličky Franta Švec hodnotí turnaj v Otrokovicích

zobrazit foto

14.11.2018, 17:35 | vložil: Petr Koseček

V Otrokovicích jsme se nejprve střetli se Zlínem a zápas to byl od počátku spíše opatrný,nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Obě mužstva vsadila na pevnou obranu,takže moc šancí k vidění nebylo. Přesto se v prvním dějství dvakrát měnilo skóre,kdy nejprve domácí proměnili dobře rozehranou standartku, aby vzápětí Kuba Mužík dorážel do prázdné brány gólmanem vyraženou střelu a tím tak stanovil remízový poločasový výsledek.

Druhá půle byla podobná té první až do chvíle,než jsme vsítili gól po samostatné akci Romana Netolického a nešťastné teči domácího hráče do vlastní sítě.Poté se hra zrychlila a na každé straně bylo vidět několik šancí a pěkných akcí. Po jedné z nich vstřelil náš třetí a rozhodující gól opět Kuba Mužík a stanovil tak konečný výsledek na tři jedna v náš prospěch.

Druhé utkání proti Chemcomexu začalo náporem pražanů, kteří byli aktivnější, častěji na míči a měli také více šancí, jenže žádná z nich nebyla využita,takže do kabin se šlo za bezbrankového stavu.Ve druhé půli se hra vyrovnala,ale byli to hráči hostů,kteří po pěkné střele z větší vzdálenosti šli do vedení.S blížícím se koncem jsme soupěře více přitlačili před jeho branku,ale bohužel žádná z našich velkých příležitostí neskončila kýženým vyrovnávacím gólem a tak se z jednobrankového vítězství radovalo mužstvo z hlavní metropole.

Zdroj: https://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/products/turnaj-v-otrokovicich/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: