ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Praze se uskutečnil první žákovský turnaj .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 2.hracího dne Zlínské krajské ligy SF - 17.11.2018

zobrazit foto

17.11.2018, 10:22 | vložil: Vladimír Vitásek

2.kolo 17.11.2018
17.11.2018 8.00 SPEED Otrokovice - FUTSAL Kroměříž 2:3
17.11.2018 8.35 FUTSAL Zlín "B" - BAD BOYS 5:2
17.11.2018 9.10 FUTSAL Kroměříž - OLDSTARS Kroměříž 4:3
17.11.2018 9.45 BAD BOYS - SPEED Otrokovice 3:11
17.11.2018 10.20 BURE Hulín - FUTSAL Zlín "B" 6:4
17.11.2018 10.55 OLDSTARS Kroměříž - ASC Bohuslavice 0:1
17.11.2018 11.30 YOUNG BOYS Baťov - HOŠANI Skaštice 0:10
17.11.2018 12.05 INTER Otrokovice - ASC Bohuslavice 4:4
17.11.2018 12.40 HOŠANI Skaštice - BURE Hulín 2:1
17.11.2018 13.15 YOUNG BOYS Baťov - INTER Otrokovice 0:7

1. FUTSAL Kroměříž 4 4 0 0 24:8 12
2. INTER Otrokovice 4 3 1 0 24:8 10
3. HOŠANI Skaštice 4 3 1 0 15:3 10
4. ASC Bohuslavice 4 2 2 0 11:7 8
5. SPEED Otrokovice 4 2 0 2 16:8 6
6. OLDSTARS Kroměříž 4 1 1 2 12:7 4
7. FUTSAL Zlín "B" 4 1 0 3 10:17 3
8. BURE Hulín 4 1 0 3 9:19 3
9. YOUNG BOYS Baťov 4 0 1 3 3:27 1
10. BAD BOYS 4 0 0 4 10:30 0

Tabulka slušnosti
poř. družstvo body
1. YOUNG BOYS Baťov 11
2. INTER Otrokovice 13
3. BAD BOYS 16
4. HOŠANI Skaštice 16
5. FUTSAL Kroměříž 19
6. OLDSTARS Kroměříž 32
7. SPEED Otrokovice 33
8. ASC Bohuslavice 36
9. FUTSAL Zlín "B" 37
10. BURE Hulín 45

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky
1 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 7
1 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
2 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 6
2 Malota Tomáš BAD BOYS 6
3 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 5
3 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 5
4 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 4
4 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
4 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 4
5 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 3
5 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 3
5 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 3
5 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 3
5 Pospíšil Kryšt. SPEED Otrokovice 3
5 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
5 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
5 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
5 Černocký Václav BURE Hulín 3
6 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
6 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž 2
6 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž 2
6 Dvořák Adam BURE Hulín 2
6 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 2
6 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 2
6 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 2
6 Moravec David OLDSTARS Kroměříž 2
6 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž 2
6 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
6 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 2
6 Tabara Aleš BURE Hulín 2
6 Torma Dominik BAD BOYS 2
6 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 2
6 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
7 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 1
7 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 1
7 Dutkevič Adam BURE Hulín 1
7 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž 1
7 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
7 Gojš Jan SPEED Otrokovice 1
7 Haloda Tomáš "A" FUTSAL Zlín "B" 1
7 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
7 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
7 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
7 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
7 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
7 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
7 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž 1
7 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 1
7 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
7 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 1
7 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
7 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
7 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
7 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
7 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
7 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž 1
7 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
7 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž 1
7 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 1
7 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
7 Vrána Jakub BURE Hulín 1
7 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 1




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: