ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Ústeckém kraji pokračovala o víkendu Veteránská liga

zobrazit foto

25.11.2018, 09:34 | vložil: Petr Koseček

Veteránští sálovkáři již po třetí vyrazili do Varnsdorfu, aby v tamní hale odehráli další kolo Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje. Tentokrát se tak stalo v sobotu 24.11.2018.

Bez zaváhání odehrála třetí kolo trojice týmů. Zatímco pro obě jílovská mužstva, tedy SK Autocentrum Jílové "A" a SK Autocentrum Jílové "B", to znamenalo upevnění svých pozic - první resp. druhé příčky, Sokol Bělá se vyhoupl na třetí místo.
Tenis Proboštov získal šest bodů za dvě výhry, nestačil pouze na lídra tabulky - Jílovské "Áčko" a drží stále čtvrtou pozici.
Pátý Eurosport Teplice bral za vítězství, remízu a porážku čtyři body a o jedno místo tak vylepšil své postavení v tabulce.
Dvojice týmů ve Varnsdorfu získala tři body. SK RAFani Děčín si rovněž polepšili o jednu příčku a jsou sedmí. Old Stars Ludvíkovice se radují z první výhry v sezóně.
Příliš se nedařilo Futsalu Varnsdorf. Za remízu s Teplicemi získal pouhý bod, což znamenalo propad z medailových pozic až na šesté místo.
Bez bodu tentokrát zůstaly dva týmy. Nota Děčín se propadla ze sedmé na osmou pozici a SK Dumbo Děčín na samém chvostu veteránské tabulky na svůj první bod stále čeká.
Mužek kola byl zvolen Radek Rojko ze Sokola Bělá, který byl společně se Zdeňkem Ernekerem z SK Autocentrum Jílové "A" i nejlepším střelcem kola za 5 vstřelených branek.
Čtvrté kolo se odehraje v sobotu 8.12.2018 od 8.00 hod. v libouchecké sportovní hale.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: