ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se pomalu loučí s play-off .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci se dvěma bodíky klesli na dno ligové tabulky

zobrazit foto

27.11.2018, 17:48 | vložil: Petr Koseček

Jilemnice – V jilemnické hale sehráli větřínští Bombarďáci třetí dvojkolo nejvyšší soutěže sálovkářů – 1. celostátní ligy futsalu.

Jediný jihočeský ligový zástupce se nejprve v prvním zápase sklonil před bronzovým týmem minulého ročníku ze Zlína.

V druhém utkání nad domácím týmem SK Sico sice hosté po pauze vedli již o tři góly, ale nadějný náskok neudrželi. Bombarďáci po kolapsu v poslední desetiminutovce přidali na konto jen druhou remízu a se stejným počtem bodíků a bez výhry se krčí až na dně devítičlenné ligové tabulky.

1. zápas: Bombarďáci Větřní – Futsal Zlín 2:5 (1:4), branky: 18. Weinhard, 23. Sláma – 6. a 12. Chvíla, 11. a 29. Haloda, 7. Julina.

2. zápas: Sico Jilemnice – Bombarďáci Větřní 3:3 (0:0), branky: 31. a 35. Kraus, 39. Srkal – 21. Weinhard, 23. Pícha, 26. Cais.

Sestava Bombarďáků: Šilhan ml. – Weinhard, Pícha, Cais, Sláma, Dychtl, Gutheis, Kališ, Pils, A. Černý.

Další výsledky 5. a 6. kola: Jilemnice – Zlín 3:2, Adria Kladno – Moravská Třebová 2:2, Polička – Moravská Třebová 4:0, Kladno – Polička 3:5, Vyškov – Sparta Praha 2:1, Sparta Praha – Chemcomex Praha 1:1, Vyškov – Chemcomex Prah 0:4..

DOMA S MISTREM
V příštím dvojkole budou mít Bombarďáci výhodu domácího prostředí v českokrumlovské městské sportovní hale.

Větřínští v jediném turnaji, který v sezoně pořádají, tuto sobotu 1. prosince přivítají na Chvalšinské nadmíru atraktivní soupeře. Nejprve se od 17 hodin utkají s úřadujícím mistrem z Poličky, který aktuálně figuruje na čtvrtém místě. V 19 hodin pak vyzvou nováčka z Vyškova, jenž má na kontě již dvě vítězství a patří mu průběžné šesté místo.

„Rád bych pozval všechny naše fanoušky do krumlovské haly na sobotní podvečer. Sezonu jsme nerozehráli dobře, čekají nás doma velmi důležité zápasy, ve kterých musíme nutně bodovat, a podporu budeme potřebovat,“ zve příznivce do haly na Chvalšinské silnici větřínský manažer a vedoucí mužstva Karel Klabouch a ještě dodává: „Měli bychom doma nastoupit v kompletní sestavě, když chybět bude jen brankář Štefan Beránek, který je po operaci ruky a zranění ho vyřadí až do konce sezony.“

Autor: Karel Vosika
Zdroj: https://ceskokrumlovsky.denik.cz/ostatni_region/bombardaci-se-dvema-bodiky-klesli-na-dno-ligove-tabulky-20181127.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: