ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Web SK Amor Lazor Vyškov - Sparta Praha na kolenou

zobrazit foto

27.11.2018, 17:51 | vložil: Petr Koseček

Nevídaný a těžký dvojboj má za sebou náš celek v celostátní lize sálového fotbalu. Do vyškovské haly poprvé zavítala Sparta Praha. Vyškovská hala rovněž poprvé přivítala nějakého mistra. Ve futsale jsme nedokázali přivést pro místní diváky Chrudim a tak sem přijel sálovkářský král a nejúspěšnější celek v historii tohoto sportu Chemcomex Praha.

SK Amor Vyškov : AC Sparta Praha 2 : 1 (2:0)

Branky : Nitschneider (Ševčík), Ševčík (Sečkář)

Loňský vicemistr neměl zrovna dobrý vstup do zápasu, když na počátku 4 minuty se dokázal na hranici šestky uvolnit Martin Nitschneider a dokázal míč poslat k tyči. Jásot stovky diváků byl na místě. No a pak to začalo. Hosté stupňovali tempo a náš celek se tomu snažil přizpůsobit. Nutno dodat, že velice zdatně. Obě mužstva však zdatně bránila, a když prošla nějaká střela, tak byli nachystáni oba brankáři. My měli obrovskou příležitost zvýšit vedení, když ve 12 minutě běžel sám na brankáře Belladu Martin Nitschneider, ale neuspěl. O minutu později byl sám před Edou Jakubčíkem hráč hostů a výsledek byl stejný. Další obrovsko šanci měl novic v našem dresu Michael Sečkář, který se na chvíli ocitl sám před Belladou, ale také neuspěl. V 19 minutě našel Sečkář na zadní tyči Milana Ševčíka a hala jásala podruhé.

V druhé části hry diktovala tempo Sparta. My po většinou bránili, ale nevynechali jsme příležitost k brejku. Skóre se stále neměnilo, ale čas utíkal pomalu. S přibývajícími minutami zapojovali hosté do hry více brankáře a v podstatě hráli klasické power play. Tlak měli, ale o branku v naší síti jsme se přičinili my, když Tomáš Fialka vyvážel míč, ten mu zůstal pod nohou a přečíslení sparťané zahráli skvostně. Minha vykřesal pro hosty naději. My však bojovali skvěle a vítězství jsme si nenechali vzít. Sparta se neporáží každý den. Na závěr jsme viděli děkovačku diváků jako za starých časů. Skvělý pocit.

Odkaz na statistiky :https://1url.cz/IMw3oSK Amor Vyškov : Chemcomex Praha 0 : 4 (0:3)

V tomto zápase se skutečně na nic nečekalo. V 52 vteřině hry se ocitl v šanci Michael Sečkář, ale brankáře hostů nedokázal prostřelit. Kontr hostů byl smrtící a účinný. V čase 1:02 min. se prosazuje Bužik a hosté jdou do vedení. My jsme trochu opařeni a soupeř se naopak dostává do velkého klidu. Ten jim přidává Grznárik v 8 minutě a navyšuje vedení Chemcomexu. V 13 minutě se prosazuje ligový futsalista Sop a je prakticky po nadějích.

V druhé části je hra vyrovnanější. Snažíme se soupeři korunovat, ale v koncovce jsme bezradní. To Chemcomexx ne. Ve 29 minutě se před Samuelem Mihokem objevil osamocený Zapletal (další ligový futsalista) a je to hrozivých 0:4. My však zbraně neskládáme a toužíme moc po korekci výsledku. Děláme pro to vše, ale v tomto zápase nám není přáno. Chemcomex zaslouženě vítězí a my sbíráme další zkušenosti.

Odkaz na statistiky : https://1url.cz/cMw3w

Sestava : Eduard Jakubčík,Samuel Mihok - Pavel Tichý,Tomáš Fialka,Antonín Jakeš, Michael Sečkář,Milan Ševčík,Martin Nitschneider, Vadym Chubirka, Adam Vlk, Lukáš Novák, Gevorg Ohanyan

Závěr

V minulosti jsme chtěli do Vyškova přivést prvoligový futsalový tým. To se nám nepovedlo. Tuto sobotu jsme měli možnost vidět na palubovce hned několik aktivních hráčů nejvyšší futsalové soutěže. Na palubovce se objevili Martin Sop (Sparta Praha, nyní Česká Lípa), Petr Zapletal (Sparta Praha,Litoměřice nyní Česká Lípa), Jiří Doležal (Sparta Praha),Ondřej Havrda (Česká Lípa). Takže se nám to nakonec povedlo. Byla to jako slevová akce 2 v 1. Ligový futsal v sálovkářském kabátě. No a to nás čekají další soupeři a plejeři z jiných dimenzí. No snad to Blízké setkání třetího druhu zvládneme.

Zdroj: https://www.amorlazorvyskov.cz/aktuality/detail/227-sparta-praha-na-kolenou
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: