ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Bumiko Děčín nasadilo v Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje k trháku

zobrazit foto

2.12.2018, 12:41 | vložil: Petr Koseček

Do své poloviny dospěla základní část Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje a to v první prosincový den. Na libouchecké palubovce se nejvíce dařilo sálovkářům Bumika Děčín, kteří opět byli stoprocentní a nasadili k velkému trháku. Na své nejbližší pronásledovatele mají náskok již sedm bodů.

Svůj nezdar z předešlého turnaje skvěle napravili borci Futsalu Varnsdorf, kteří rovněž zaznamenali tři výhry, a vyhoupli se ze šesté pozice na druhou.
I Sokol Bělá bude se svým výkonem v tomto turnaji spokojen. Ziskem šesti bodů ze tří utkání si pomohl k posunu v tabulce z osmého na šesté místo.
Čtveřice týmů si z Libouchce odvezla tři body. SLŠ a SOŠ Šluknov k tomu potřeboval tři zápasy, což znamená lehký propad z páté na sedmou pozici. Trojice mužstev majících na programu dva zápasy má v tomto kole bilanci jedné výhry a jedné porážky. Zatímco pro FC Veteráns Želenice a Turbo Děčín „A“ to znamenalo udržení svých pozic, tedy třetího resp. čtvrtého místa, to SC Stap Vilémov klesl o jednu příčku na osmou pozici.

Velkým překvapením tohoto kola jsou tři porážky Autocentra Jílové „A“ a propad z druhého místa až na páté. Bez bodu jsou stále i Hezouni Děčín „A“, kteří k nim ve třetím kole měli blízko. Zvláště v utkání s Turbem dlouho drželi vedení 1:0, tomu se ve druhém poločase podařilo vyrovnat, aby v samém závěru po velmi šťastném gólu strhlo vítězství na svou stranu. Výkony Hezounů se zvedají a jsou příslibem do dalších kol.
Mužem tohoto kola byl zvolen Martin Langer z Futsalu Varnsdorf a nejlepším střelcem se stal osmigólový Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠ Šluknov.
Následující kolo se odehraje v sobotu 15.12.2018 ve Varnsdorfu.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: