ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Svitavský deník - Novabrik získal všechny body a na jeho hru se nikdo ptát nebude

zobrazit foto

5.12.2018, 19:53 | vložil: Petr Koseček

Svitavsko – Po čtvrtém turnaji celostátní ligy v sálovém fotbale se poličští obhájci titulu posunuli na průběžnou druhou pozici v pořadí celostátní ligy. Nicméně výsledky tentokrát byly nepochybně lepší než předvedené výkony.

„Turnaj se hrál v Českém Krumlově. Tam je velice specifická malá hala, kde není prostor na kombinaci a každá střela od půlící čáry je nebezpečná. Zisk šesti bodů je krásný, ale herně to od nás zdaleka nebylo ono,“ okomentoval vystoupení svého mužstva kouč František Švec.

Poličští vynulovali oba dva soupeře, ale nechybělo zase tak mnoho, aby zápasy skončily obráceně. „Snad jen první poločas utkání proti domácím Bombarďákům snesl z naší strany měřítko, ale místo toho, abychom o výsledku rozhodli, tak jsme skórovali pouze jednou a s přibývajícím časem jsme se stále více obávali o výsledek. Soupeř se ke konci dostával do tlaku, měl několik šancí, nastřelil tyč, svými zákroky nás držel nad vodou gólman Slaný, takže jsme byli rádi za hubené vítězství,“ oddechl si Švec.

Druhé vystoupení proti nováčkovi ligy z Vyškova bylo podobné, snad pouze s tím rozdílem, že Novabrik přidal pojišťující druhou trefu. Herní jistotou však ani v tomto případě neoplýval. „Celým turnajem se táhla naše nepřesnost při přechodu do útoku, velké množství akcí jsme pokazili špatnou finální přihrávkou, místo zakončení jsme často sami poslali soupeře do brejků. Tím pádem nás znovu zachraňovala tyčka, rovněž Slaný se musel vytáhnout, abychom výhru uhájili. Máme plný počet bodů, nikdo se nebude ptát, jak jsme je dosáhli, ale věřím, že i sami kluci cítili, že takovou hrou se nechceme prezentovat,“ hodnotil František Švec.

Šakalové z Moravské Třebové se podruhé za sebou vydali do Prahy a opět se vrátili se ziskem jednoho bodu. Nad silným Chemcomexem Třebováci ještě ani jednou nezvítězili, což platí nadále. „První utkání bylo ve znamení mírné převahy soupeře, který více držel míč pod svojí kontrolou, udeřil po dvou rychlých výpadech a ke konci poločasu se ujal dvoubrankového vedení. Což změnilo rozložení sil na hrací ploše. Veškeré naše snahy o návrat do utkání sebrala 25. minuta a přesná Šafářova střela na bližší tyč, na kterou byl Vykydal krátký. Potom si domácí futsalisté vývoj pohlídali,“ shrnul utkání z pohledu Šakalů Petr Matoušek.

Úspěšněji vyšel třebovský tým z měření sil s Jilemnicí. Obrázek hry se nesl ve znamená úporného dobývání „zavřené“ obrany ze strany Šakalů a nebezpečných jilemnických rychlých kontrů. Třebovští otevřeli skóre po rozehrané standardní situaci, ale byla to jediná přesná trefa a ta na tři body nestačila, protivník po přestávce vyrovnal. „Utkání dospělo k zasloužené remíze a nic na tom nezměnilo ani nastřelené břevno jilemnické svatyně v samém závěru,“ mohl pouze litovat Petr Matoušek.

CELOSTÁTNÍ LIGA

4. KOLO – turnaj v Českém Krumlově: Bombarďáci Větřní – VPS Novabrik Polička 0:1 (0:0). Branka: 26. L. Mužík. VPS Novabrik Polička – Amor Lazor Vyškov 2:0 (1:0). Branky: 14. a 30. L. Mužík. Amor Lazor Vyškov – Bombarďáci Větřní 4:1 (2:0).

Turnaj v Praze (hala SK Slavia): Chemcomex Praha – Šakalí hněv Moravská Třebová 3:0 (2:0). Branky: 16. Sop, 18, Šnídl, 25. Šafář. SK SICO Sportovní centrum Jilemnice – Šakalí hněv Moravská Třebová 1:1 (1:0). Branky: 17. Matocha – 33. Srkal. Chemcomex Praha – SK SICO Sportovní centrum Jilemnice 6:1.

Turnaj v Praze (hala Radotín): AC Sparta Praha – Futsal Zlín 3:2, Futsal Zlín – FK Adria Kladno 1:4, AC Sparta Praha – FK Adria Kladno 2:0.Sestavy – VPS Novabrik Polička: Slaný – J. Mužík, T. Švec, Jílek, Netolický,¨Vondra, Poul, L. Mužík.

Šakalí hněv Moravská Třebová: Vykydal – Matocha, Novotný, Lošťák, Bednář, Marák, Havlíček, Širůček, Zrník.

Pořadí po 4. kole:

1. Chemcomex Praha (19 bodů), 2. Polička (16), 3. Jilemnice (14), 4. Futsal Zlín (12), 5. Sparta Praha (11), 6. Moravská Třebová (11), 7. FK Adria Kladno (8), 8. Amor Vyškov (6), 9. Bombarďáci Větřní (5).

Příští program:

5. kolo, sobota 8. prosince: Šakalí hněv Moravská Třebová – Amor Vyškov a Futsal Zlín (hala Mohelnice), VPS Novabrik Polička – SK SICO Sportovní centrum Jilemnice a AC Sparta Praha (hala Jilemnice).

Autor: Radek Halva

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/novabrik-ziskal-vsechny-body-a-na-jeho-hru-se-nikdo-ptat-nebude-20181205.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: