ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z webu FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová - Další bod z Prahy přinesl jistotu čtvrtfinále .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Zlínská krajská liga sálového fotbalu pokračuje v sobotu třetím hracím dnem + výsledky

zobrazit foto

7.12.2018, 16:55 | vložil: Vladimír Vitásek

Zveme všechny příznivce sálovky do sportovní haly SPŠ Otrokovice na Štěrkovišti, kde v sobotu budou zápolit družstva v třetím hracím dnu krajské ligy.

Zde je rozpis utkání
3.hrací den 8.12.2018 SH Otrokovice-Štěrkoviště

21. 8:00 Skaštice - Inter Otrokovice 8:3 /6:3/
22. 8:35 Zlín B - Young Boys 2:1 /0:0/
23. 9:10 Inter Otrokovice - Futsal Kroměříž 1:1 /1:1/
24. 9:45 Skaštice - Zlín B 7:4 /4:2/
25. 10:20 ASC Bohuslavice - Futsal Kroměříž 3:4 /1:1/
26. 10:55 Young Boys - Speed Otrokovice 1:10 /0:1/
27. 11:30 ASC Bohuslavice - Skaštice 3:3 /3:2/
28. 12:05 Futsal Kroměříž - Young Boys 14:0 /5:0/
29. 12:40 Bure Hulín - Oldstars 2:1 /1:0/
30. 13:15 BadBoys - ASC Bohuslavice 2:7 /1:5/
31. 13:50 Speed Otrokovice - Bure Hulín 6:0 /4:0/
32. 14:25 Oldstars – BadBoys 1:2 /0:1/

Rozhodčí: STŘELEC Radoslav, TOMAN Miroslav, RUMAN Josef

A také tabulky po 3.hracím dnu:

poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body

1. FUTSAL Kroměříž 7 6 1 0 43:12 19
2. HOŠANI Skaštice 7 5 2 0 33:13 17
3. SPEED Otrokovice 6 4 0 2 32:9 12
4. ASC Bohuslavice 7 3 3 1 24:16 12
5. INTER Otrokovice 6 3 2 1 28:17 11
6. FUTSAL Zlín "B" 6 2 0 4 16:25 6
7. BURE Hulín 6 2 0 4 11:26 6
8. OLDSTARS Kroměříž 6 1 1 4 14:11 4
9. BAD BOYS 6 1 0 5 14:38 3
10. YOUNG BOYS Baťov 7 0 1 6 5:53 1


Tabulka slušnosti po 3.hracím dnu
poř. družstvo body

1. YOUNG BOYS Baťov 19
2. BAD BOYS 36
3. SPEED Otrokovice 37
4. INTER Otrokovice 37
5. HOŠANI Skaštice 39
6. OLDSTARS Kroměříž 39
7. FUTSAL Kroměříž 40
8. FUTSAL Zlín "B" 45
9. ASC Bohuslavice 58
10. BURE Hulín 83


Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 13
2 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
2 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 9
2 Pospíšil Kryštof SPEED Otrokovice 9
3 Malota Tomáš BAD BOYS 8
3 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
4 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 7
4 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
5 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 6
5 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
6 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
6 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5
7 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 4
7 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
7 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 4
7 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
7 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 4
8 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 3
8 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž 3
8 Gojš Jan SPEED Otrokovice 3
8 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 3
8 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 3
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 3
8 Torma Dominik BAD BOYS 3
8 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 3
8 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
8 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
8 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
8 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
8 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
8 Černocký Václav BURE Hulín 3
9 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
9 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž 2
9 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
9 Dvořák Adam BURE Hulín 2
9 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž 2
9 Huťka Michal INTER Otrokovice 2
9 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 2
9 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
9 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
9 Moravec David OLDSTARS Kroměříž 2
9 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž 2
9 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2
9 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
9 Tabara Aleš BURE Hulín 2
9 Vrána Jakub BURE Hulín 2
9 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
9 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
10 Bartek Martin BAD BOYS 1
10 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 1
10 Dutkevič Adam BURE Hulín 1
10 Foral Roman SPEED Otrokovice 1
10 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
10 Haloda Tomáš "A" FUTSAL Zlín "B" 1
10 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
10 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
10 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
10 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
10 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 1
10 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
10 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
10 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
10 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž 1
10 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
10 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
10 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
10 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
10 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 1
10 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
10 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 1
10 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
10 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
10 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž 1
10 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
10 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž 1
10 Spurný Daniel INTER Otrokovice 1
10 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 1
10 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
10 Zavadil Michal BURE Hulín 1
10 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 1





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    26
2. VPS NOVABRIK Polička   25
3. Futsal Zlín   18
4. SK SICO SC Jilemnice   18
5. AC Sparta Praha   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   15
7. FK Adria Kladno   15
8. BOMBARĎÁCI Větřní   10
9. Amor Vyškov   9
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: