ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Michal Culek z Bělé se osamostatnil na čele střelecké listiny Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Marek Matocha se v tabulce střelců CL dotáhl na Tomáše Halodu

zobrazit foto

9.12.2018, 16:56 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Haloda Tomáš Futsal Zlín 8
1 Matocha Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 8
2 Mužík Jakub VPS NOVABRIK Polička 7
2 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička 7
3 Abrhám Tomáš FK Adria Kladno 6
3 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 6
3 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 6
3 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 6
4 Chvíla Jan Futsal Zlín 5
4 Kahaja Daniel Futsal Zlín 5
4 Kaválek Martin FK Adria Kladno 5
4 Kolaček Vít AC Sparta Praha 5
4 Lošťák David Šakalí hněv Moravská Třebová 5
4 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 5
4 Vošta Štěpán AC Sparta Praha 5
4 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 5
4 Ševčík Milan Amor Vyškov 5
5 Julina Zdeněk Futsal Zlín 4
5 Minha David AC Sparta Praha 4
5 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 4
5 Vobořil Tomáš FK Adria Kladno 4
5 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 4
5 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 4
6 Fialka Tomáš Amor Vyškov 3
6 Grznárik Jakub CHEMCOMEX Praha 3
6 Gutheis Petr BOMBARĎÁCI Větřní 3
6 Nitschneider Martin Amor Vyškov 3
6 Poul Tomáš VPS NOVABRIK Polička 3
6 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní 3
6 Tomaides Patrik AC Sparta Praha 3
7 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 2
7 Caizl Pavel FK Adria Kladno 2
7 Golovko Cyril AC Sparta Praha 2
7 Havlíček Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 2
7 Kamenčák Radim "B" Futsal Zlín 2
7 Kovář Jiří Futsal Zlín 2
7 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 2
7 Marič Matěj AC Sparta Praha 2
7 Novotný Václav Šakalí hněv Moravská Třebová 2
7 Okrouhlý Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 2
7 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 2
7 Zapletal Jakub Futsal Zlín 2
7 Zapletal Petr CHEMCOMEX Praha 2
7 Širůček Adam Šakalí hněv Moravská Třebová 2
7 Šnorbert Martin SK SICO SC Jilemnice 2
8 Andrle Adam VPS NOVABRIK Polička 1
8 Bednář Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
8 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 1
8 Bláha Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 1
8 Brožek Daniel FK Adria Kladno 1
8 Bužík Leo CHEMCOMEX Praha 1
8 Fujdiar Josef FK Adria Kladno 1
8 Fujdiar Josef FK Adria Kladno 1
8 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice 1
8 Jurčík Tomáš AC Sparta Praha 1
8 Nedvěd Dominik AC Sparta Praha 1
8 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 1
8 Novák Lukáš Amor Vyškov 1
8 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 1
8 Ohanyan Gevorg Amor Vyškov 1
8 Ohnsorg Vít BOMBARĎÁCI Větřní 1
8 Pícha Karel BOMBARĎÁCI Větřní 1
8 Sečkař Michael Amor Vyškov 1
8 Tichý Pavel Amor Vyškov 1
8 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
8 Vykydal David Šakalí hněv Moravská Třebová 1
8 Václavek Petr Šakalí hněv Moravská Třebová 1
8 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička 1
8 Černý Aleš BOMBARĎÁCI Větřní 1




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: