ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK Autocentrum Jílové "B" vystřídalo na čele veteránské soutěže své kolegy z "Áčka"

zobrazit foto

10.12.2018, 15:35 | vložil: Petr Koseček

Základní část Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje vstoupila do své druhé poloviny a to v sobotu 8.12.2018 v libouchecké sportovní hale. Zajímavostí tohoto turnaje je ta skutečnost, že všechny týmy bodovaly, tedy i SK Dumbo Děčín, které si připsalo vůbec první bod v sezóně, což je jistě událostí kola.

Do čela veteránské tabulky se dostalo SK Autocentrum Jílové „B“, které bylo jediným stoprocentním týmem v tomto kole a ve vedení vystřídalo své kolegy z „Áčka“. Druhým neporaženým týmem v tomto turnaji byl Sokol Bělá. Ten zaznamenal dvě výhry a překvapivou plichtu s RAFany.
Dvojice mužstev měla v Libouchci bilanci dvou vítězství a jedné porážky. Zatímco to SK Autocentru Jílové „A“ nestačilo k udržení vedoucí pozice a je druhé, to Futsal Varnsdorf v tabulce stoupl ze šestého na pátý stupínek.
I Nota Děčín si o jedno místo polepšila. Postup na sedmé místo si zasloužila ziskem čtyř bodů.
Další trojice týmů jednou vyhrála a dvakrát odešla ze hřiště poražena. Tenis Proboštov stále drží čtvrtou příčku. Eurosport Teplice vypadl z finálové pětky a je průběžně šestý. To Old Stars Ludvíkovice jsou stále předposlední, ale bodově se dotáhly osmé RAFany.
Právě SK RAFani Děčín a SK Dumbo Děčín brali jeden bodík za remízy. O smírném výsledku RAFanů s Bělou již byla řeč, to Dumbo odehrálo bezbrankovou remízu s Notou a radovalo se tak z prvního bodu v sezóně.
Mužem kola byl zvolen Hynek Chalupník z Tenisu Proboštov a nejlepším střelcem se stal Aleš Čermák z SK Autocentrum Jílové „A“ za šest přesných zásahů.
Již páté kolo se odehraje v sobotu 26.1.2019 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: