ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Aktuální tabulce kanonýrů Zlínské krajské ligy vévodí skaštický futsalista Lukáš Motal

zobrazit foto

11.12.2018, 16:40 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 13
2 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
2 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 9
2 Pospíšil Kryštof SPEED Otrokovice 9
3 Malota Tomáš BAD BOYS 8
3 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
4 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 7
4 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
5 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 6
5 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
6 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
6 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5
7 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 4
7 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
7 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 4
7 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
7 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 4
8 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 3
8 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž 3
8 Gojš Jan SPEED Otrokovice 3
8 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 3
8 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 3
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 3
8 Torma Dominik BAD BOYS 3
8 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 3
8 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
8 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
8 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
8 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
8 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
8 Černocký Václav BURE Hulín 3
9 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
9 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž 2
9 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
9 Dvořák Adam BURE Hulín 2
9 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž 2
9 Huťka Michal INTER Otrokovice 2
9 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 2
9 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
9 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
9 Moravec David OLDSTARS Kroměříž 2
9 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž 2
9 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2
9 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
9 Tabara Aleš BURE Hulín 2
9 Vrána Jakub BURE Hulín 2
9 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
9 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
10 Bartek Martin BAD BOYS 1
10 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 1
10 Dutkevič Adam BURE Hulín 1
10 Foral Roman SPEED Otrokovice 1
10 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
10 Haloda Tomáš "A" FUTSAL Zlín "B" 1
10 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
10 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
10 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
10 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
10 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 1
10 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
10 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
10 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
10 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž 1
10 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
10 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
10 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
10 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
10 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 1
10 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
10 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 1
10 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
10 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
10 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž 1
10 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
10 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž 1
10 Spurný Daniel INTER Otrokovice 1
10 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 1
10 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
10 Zavadil Michal BURE Hulín 1
10 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 1




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: