ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pohled do historie ČFSF - Česká futsalová reprezentace na domácím ME v roce 2014 v Praze na medaili nedosáhla .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Aktuální tabulce kanonýrů Zlínské krajské ligy vévodí skaštický futsalista Lukáš Motal

zobrazit foto

11.12.2018, 16:40 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 13
2 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
2 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 9
2 Pospíšil Kryštof SPEED Otrokovice 9
3 Malota Tomáš BAD BOYS 8
3 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
4 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 7
4 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
5 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 6
5 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
6 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
6 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 5
7 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 4
7 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
7 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 4
7 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
7 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 4
8 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 3
8 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž 3
8 Gojš Jan SPEED Otrokovice 3
8 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 3
8 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 3
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 3
8 Torma Dominik BAD BOYS 3
8 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 3
8 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
8 Votava Petr ASC Bohuslavice 3
8 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
8 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
8 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
8 Černocký Václav BURE Hulín 3
9 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
9 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž 2
9 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
9 Dvořák Adam BURE Hulín 2
9 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž 2
9 Huťka Michal INTER Otrokovice 2
9 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 2
9 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
9 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
9 Moravec David OLDSTARS Kroměříž 2
9 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž 2
9 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 2
9 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
9 Tabara Aleš BURE Hulín 2
9 Vrána Jakub BURE Hulín 2
9 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
9 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
10 Bartek Martin BAD BOYS 1
10 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 1
10 Dutkevič Adam BURE Hulín 1
10 Foral Roman SPEED Otrokovice 1
10 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
10 Haloda Tomáš "A" FUTSAL Zlín "B" 1
10 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
10 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
10 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
10 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
10 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 1
10 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
10 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
10 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
10 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž 1
10 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
10 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
10 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
10 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
10 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 1
10 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
10 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 1
10 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
10 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
10 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž 1
10 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
10 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž 1
10 Spurný Daniel INTER Otrokovice 1
10 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 1
10 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
10 Zavadil Michal BURE Hulín 1
10 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: