Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality

Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo

13.12.2018, 15:55 | vložil: Petr Koseček

Jilemničtí futsalisté po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo
Po turnajích v Praze a Jilemnici se futsalisté Jilemnice v Celostátní lize vrátili zpátky na zem. Po skvělém začátku sezony se nyní po remíze a třech prohrách v řadě propadli ze druhého na šesté místo tabulky. Další turnaj se hraje už o víkendu opět v Jilemnici.

Turnaj v Praze (1. 12. 2018):

Šakalí hněv Moravská Třebová - SK Sico SC Jilemnice 1:1 (1:0)

První část přinesla trpělivé dobývání domácích obrany Jilemnice, která častokrát odolávala pouze s vypětím všech sil se spoustou zblokovaných střel a jistými zákroky jilemnického brankáře, který často vysílal své spoluhráče brejkových situací, kterými ohrožovali domácí branku.

Po velkém tlaku a sérii rohů přetížená obrana Jilemnice faulovala na okraji brankoviště a Matocha otevřel skóre. Jilemnice ve druhé části zahájila nátlakovou hrou a podařilo se jí Srkalem přesnou střelou po zásluze vyrovnat.

Branky: 17. Matocha - 33. Srkal. Rozhodčí: Šebek, Hamrník, ŽK: 0:1.

Chemcomex Praha - SK Sico SC Jilemnice 6:1 (3:0)

Favorit utkání nastoupil od začátku ve velkém stylu, s vědomím nedopustit žádné překvapení, i proto, že hosté nastoupili jen v pěti a nedostatek fyzických sil se projevil po celý průběh utkání. Domácí předvedli spoustu krásných akcí, lahodících oku přítomných diváků, jejich vítězství bylo jednoznačné a hosté čekali jen závěrečný hvizd rozhodčích.

Branky: 9. Šnídl, 11. a 18. Šafář, 24. Grznárik, 27. Zapletal, 29. Sop - 23. Kraus. Rozhodčí: Syrůček, Šebek, ŽK: 0:1. Sestava Jilemnice na turnaji: Paulů, Šnorbert, Srkal, Rosputniak, Kraus.

Další utkání 7. a 8. kola: Sparta Praha - Zlín 3:2, Zlín - Kladno 1:4, Sparta Praha - Kladno 2:0, Větřní - Polička 1:0, Polička - Vyškov 2:0, Větřní - Vyškov 4:1, Chemcomex Praha - Moravská Třebová 3:0.

Turnaj v Jilemnici (8. 12. 2018):

SK Sico SC Jilemnice - VPS Novabrik Polička 0:5 (0:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase, hosté na jeho konci vstřelili branku. Na začátku druhého poločasu přidali další branku a v 27. minutě přidali další dvě branky a tím rozhodli o osudu utkání. Domácí se snažili vstřelit alespoň čestný úspěch, proti byl brankář hostů.

Branky: 17. Jak. Mužík, 22. a 27. L. Mužík, 27. Jiří Mužík, 32. Poul. Rozhodčí: Syrůček, Šebek, ŽK: 0:0.

AC Sparta Praha - SK Sico SC Jilemnice 7:3 (5:1)

Obě mužstva po prohraném prvním utkání chtěla v tomto utkání zvítězit. Jilemničtí se Hamplem ujali vedení v 7. minutě, Sparťané během následujících sedmi minut vstřelili čtyři branky a rozhodli tím o osudu utkání. Na začátku druhého poločasu snížil za Jilemnici Machát na rozdíl tří branek. V 31. minutě domácí přidali další branku a utkání se poté už jen v poklidu dohrávalo. Konečné skóre stanovil ve 36. minutě gólem na 7:3 jilemnický kapitán Kraus.

Branky: 8. a 14. Golovko, 9. a 31. Kolaček, 11. a 20. Minha, 39. Nedvěd - 7. Hampl, 21. Machát, 36. Kraus. Rozhodčí: Hamrník, Syrůček, ŽK: 0:2. Sestava Jilemnice na turnaji: Tomeš, Vašek, Paulů, Šnorbert, Jarosz, Hampl, Machát, Kraus, Porkert.

Další utkání 9. a 10. kola: Moravská Třebová - Vyškov 5:2, Vyškov - Zlín 2:1, Moravská Třebová - Zlín 3:4, Sparta Praha - Polička 1:4, Kladno - Chemcomex Praha 1:3, Větřní - Chemcomex 1:1, Větřní - Kladno 1:2.

Už v sobotu 15. prosince se hraje další turnaj v Jilemnici, na kterém domácí futsalité vyzvou od 16 hodin Amor Vyškov a od 18 hodin tým FK Adria Kladno.