ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsalisté Zlína vyrukuvali do boje v Poličce s bývalým reprezentantem Ivošem Světlíkem, v souboji s Chemcomexem padly 4 modré karty

zobrazit foto

16.12.2018, 09:43 | vložil: Petr Koseček

"Že bude turnaj v Poličce asi nejdramatičtějším vzhledem k účasti prvních tří celků tabulky se předpokládalo", hodnotí turnaj delegát utkání Vladimír Vitásek. A nejdramatičtějším utkáním z dramatického turnaje byl bezesporu duel Chemcomexu se Zlínem. Průběh prvního poločasu tomu příliš nenasvědčoval, hrála se opatrná sálovka s čekáním na chybu soupeře. Případné šance likvidovali úspěšně brankáři obou celků. Jediným záznamem v zápise byl gól Zlína v poslední minutě první půle, kdy střelu Veleva odraženou od tyče si Rott nešťastně srazil do vlastní branky.

Co mohlo chybět divákovi v první půli si bohatě vynahradil v druhé. Začalo se hrát mnohem rychleji a s větším nasazením. Ve 26.minutě šel zlínský Silný sám na Sochůrka, ale pražský golman byl úspěšnější. O minutu později šli 3 zlínští hráči na jednoho obránce Chemcomexu, akce končí Světlíkovou střelou mimo branku soupeře. Po těchto dvou velkých příležitostech Zlína navýšit vedení přichází třetí a největší. Ve 38.minutě Sochůrek sráží oběma rukama zlínského hráče v brankovišti, dostává "modrou" a Zlín kope pokutový kop. Do branky pražanů se staví Krajč, vyráží střelu Halody a likviduje i jeho dorážku. Atmosféra houstne, pražané se snaží o vyrovnání, Zlín s enormním nasazením hájí jednobrankové vedení. Bohužel za pár okamžiků po rohovém hodu pálí Havrda k tyči Soukeníkovy branky kde nastavuje nohu k dorážce Rott a protlačí míč do zlínské branky. Smůlu zlíňanů dovršuje na začátku poslední minuty Zapletal, který otáčí výsledek na 2:1 pro pražany.

Nervozita by se dala krájet. Zlín ještě nasazuje poslední síly k vyrovnání, po chybě však uniká po levé straně hráč Chemcomexu a Silnému nezbývá než jej zezadu bez míče zastavit - další modrá karta. Než ji však stačí rozhodčí udělit vbíhá do hřiště trenér pražanů Vozár a fyzicky kontaktuje rozhodčího za což obdrží kartičku stejné barvy. V událostmi nabité poslední minutě ještě dostává žlutou Haloda za faul vysokou nohou na brankáře soupeře a protože je to v utkání již druhá musí rovněž pod sprchy.

Posledním momentem utkání ve kterém Chemcomex urval všechny tři body je trestný kop Havrdy po 6.chybě Zlína, který jeho exekutor posílá mimo branku. Následný klakson vše uzavírá.


CHEMCOMEX: Sochůrek,Krajč,Šafránek,Havrda,Rott,Rada,Zapletal,Bialek,Sop,Šnídl

ZLÍN: Soukeník,Haloda,Světlík,Kamenčák,Kahaja,Hřebačka,Velev,Holík,Silný


Více na webu klubu - http://futsalzlin.cz/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: