ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Do čela tabulky střelců Celostátní ligy se vyšvihl jilemnický Pavel Kraus

zobrazit foto

17.12.2018, 16:21 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 10
2 Haloda Tomáš Futsal Zlín 9
3 Matocha Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 8
4 Kolaček Vít AC Sparta Praha 7
4 Mužík Jakub VPS NOVABRIK Polička 7
4 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička 7
4 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 7
5 Abrhám Tomáš FK Adria Kladno 6
5 Novotný Václav Šakalí hněv Moravská Třebová 6
5 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 6
5 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 6
6 Chvíla Jan Futsal Zlín 5
6 Kahaja Daniel Futsal Zlín 5
6 Kaválek Martin FK Adria Kladno 5
6 Lošťák David Šakalí hněv Moravská Třebová 5
6 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 5
6 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 5
6 Vobořil Tomáš FK Adria Kladno 5
6 Vošta Štěpán AC Sparta Praha 5
6 Ševčík Milan Amor Vyškov 5
7 Gutheis Petr BOMBARĎÁCI Větřní 4
7 Julina Zdeněk Futsal Zlín 4
7 Krpata Jan FK Adria Kladno 4
7 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 4
7 Minha David AC Sparta Praha 4
7 Nitschneider Martin Amor Vyškov 4
7 Poul Tomáš VPS NOVABRIK Polička 4
7 Tomaides Patrik AC Sparta Praha 4
7 Zapletal Petr CHEMCOMEX Praha 4
7 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 4
7 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 4
8 Fialka Tomáš Amor Vyškov 3
8 Grznárik Jakub CHEMCOMEX Praha 3
8 Jurčík Tomáš AC Sparta Praha 3
8 Sečkař Michael Amor Vyškov 3
8 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní 3
8 Šnorbert Martin SK SICO SC Jilemnice 3
9 Bejbl Jan FK Adria Kladno 2
9 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 2
9 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 2
9 Caizl Pavel FK Adria Kladno 2
9 Golovko Cyril AC Sparta Praha 2
9 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 2
9 Havlíček Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 2
9 Jarosz Filip SK SICO SC Jilemnice 2
9 Kamenčák Radim "B" Futsal Zlín 2
9 Kovář Jiří Futsal Zlín 2
9 Marič Matěj AC Sparta Praha 2
9 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička 2
9 Nedvěd Dominik AC Sparta Praha 2
9 Okrouhlý Marek Šakalí hněv Moravská Třebová 2
9 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 2
9 Pícha Karel BOMBARĎÁCI Větřní 2
9 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 2
9 Zapletal Jakub Futsal Zlín 2
9 Širůček Adam Šakalí hněv Moravská Třebová 2
10 Andrle Adam VPS NOVABRIK Polička 1
10 Bednář Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Bláha Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Brožek Daniel FK Adria Kladno 1
10 Bužík Leo CHEMCOMEX Praha 1
10 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní 1
10 Fujdiar Josef FK Adria Kladno 1
10 Fujdiar Josef FK Adria Kladno 1
10 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice 1
10 Marák Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 1
10 Novák Lukáš Amor Vyškov 1
10 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Ohanyan Gevorg Amor Vyškov 1
10 Ohnsorg Vít BOMBARĎÁCI Větřní 1
10 Polák Jakub AC Sparta Praha 1
10 Silný Jan Futsal Zlín 1
10 Slánský Pavel AC Sparta Praha 1
10 Tichý Pavel Amor Vyškov 1
10 Vašek Ota SK SICO SC Jilemnice 1
10 Velev Matěj "B" Futsal Zlín 1
10 Vykydal David Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Václavek Petr Šakalí hněv Moravská Třebová 1
10 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička 1
10 Černý Aleš BOMBARĎÁCI Větřní 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: