ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Nováček CL z Vyškova prožívá hektické období

zobrazit foto

17.12.2018, 16:24 | vložil: Petr Koseček

Netradičně shrneme náš poslední trojboj v jednom článku. V trojboji jsme poprvé neuspěli a závěr roku tak ukončili bez bodového zisku. První ohlédnutí je za sálovkou.

Předposlední adventní sobotu zajížděj náš celek do Podkrkonoší. Jilemnice není jen město biatlonu zaslíbené, ale zde se také hraje celostátní liga sálovky. My měli s poskládáním sestavy problémy, které ještě vyvrcholily v sobotní ráno, když onemocněl náš šutér Milan Ševčík. Tak se do Jilemnice vypravila osmička hráčů, v jejímž středu jsme našli pouze jednoho třicátníka, ale za to hned čtveřici hráčů do 20 let. Tentokráte jsme jako komentář k zápasům použili zprávu delegáta.

SK SICO SC Jilemnice : Amor Vyškov 7 : 0 (2:0)

Domácí zahajovali utkání v roli favorita a tuto úlohu naplnili již v páté minutě vedoucím gólem, který vstřelil kapitán Jilemnice Kraus po přesné přihrávce do brankoviště a prostřelením hostujícího brankáře. V 10. minutě akce jako z učebnice sálovky-hráč Jilemnice Jarosz prošel přes několik bránících hráčů Vyškova, obešel i brankáře a zakončil do prázdné brány. Začátek druhého poločasu vyšel domácím skvěle, dva góly v rychlém sledu zvýšily stav na 4:0 pro SICO. Pátý gól padl opět po pěkné herní kombinaci, kdy brankář neměl šanci se přemístit a hráč domácích měl již snadnou práci se zakončením. Ještě čtyři minuty před koncem utkání dokázali potrestat chybnou kombinaci hostů a zvýšit na jednoznačných 6:0. Konečná úprava stavu přišla v posledních vteřinách a ukončila utkání 7:0. I když hosté hráli snaživou sálovku, zkušenost z ligových zápasů jim ještě chybí. Je třeba pochválit vyškovského brankáře, který podal dobrý výkon a několika kvalitními zákroky podržel svůj tým a nedovolil tak dvojciferný výsledek.

Odkaz na statistiky : https://1url.cz/sMNyH

FK Adria Kladno : Amor Vyškov 4 : 3 (2:1)

Branky : Nitschneider (Fialka), Sečkář (Fialka), Sečkář (Fialka)

Ve druhém utkání Vyškov inkasoval ve druhé minutě z nohy Krpaty. Možnost srovnání stavu se naskytla okamžitě z protiútoku, ale byla z toho pouze nastřelená tyč kladenské branky. Vyrovnání přišlo v sedmé minutě po tečované nahrávce do brankoviště, kdy brankář nedokázal na tuto situaci už zareagovat. Pak přišla špatná rozehrávka a domácí se dostali do přečíslení, a to dokázali proměnit ve vedoucí branku prvního poločasu, kterou vsítil Bejbl. Kdyby se hrálo na gólové šance, vyhráli by hosté, ale neproměňování šancí je slabou stránkou Vyškova. Třetí gól pro domácí padl po nedůsledném bránění a opět se trefil Bejbl, který přesně trefil horní roh brány hostů. Snížení gólového náskoku a dokonce srovnání stavu na 3:3 se hostům vešlo do rozmezí jedné minuty, kdy se dvakrát trefil Sečkář po nahrávkách Fialky. Rychlými kombinacemi v prostoru brankoviště slavili hráči Amoru úspěch. V 39. minutě došlo opět ke zbytečné chybě a snadnému čtvrtému gólu Kladna., který dal Krpata. Mladíci z Amoru musí ubrat v lásce a přidat v proměňování šancí, pak budou domů vozit i nějaké body.

Odkaz na statistiky : https://1url.cz/OMNyN

Sestava : Jakubčík - Tichý,Fialka,Sečkář,Vlk,Nitschneider,Chubirka,Ohanyan

Na divizní futsalový zápas se sestava skládala ještě hůře. Advent, večírky, nákupy, rodinné oslavy, to vše se podepsalo na složení mužstva. Do Hustopečí jeli jen ti nejodvážnější a jim patří veliký dík, jinak bychom museli vyvěsit bílý prapor a zápas kontumovat.TJ Agrotec Hustopeče : AMOR Lazor Vyškov 15 : 6 (4:2)

Branky a asistence : 5. Lička M. (Lička J.), 20. Lička M., 28. Lička J. (Jünger), 30. Lička M., 33. Lička M. (Gottvald), 34. Lička M. (Lička J.)

Co dodat k tomuto zápasu? Vše se nevyvíjelo tak, jak to nakonec dopadalo. Sedm statečných odcestovalo do Hustopečí a začalo velice dobře. V 5 minutě nás do vedení poslal Martin Lička. Domácí v závěru půle zápas otočili ve svůj prospěch a vedli 4:2. Když ve 26 minutě zvýšil domácí Mach na 5:2. Zdálo se být rozhodnuto. Opak byl však pravdou. Ve 28 minutě snížil Josef Lička a ve 30 minutě nás na dostřel přiblížil jeho bratr Martin. Jenomže v přemíře snahy o vyrovnání jsme dvakrát chybovali a ve 34 minutě vedli domácí opět o tři branky a to 7:4. V 34 minutě to bylo 8:6 pro domácí a zápas stále otevřený. Jenomže závěr jsme vůbec nezvládli a inkasovali jsme hned sedmkrát a utrpěli tak drtivý direkt, kterému nic v průběhu zápasu nenasvědčovalo.

Odkaz na statistiky :https://1url.cz/pMNy2

Sestava : Babrořák - J.Lička,M.Lička,Gottvald,Petřek,Jünger,Vymazal

Slovo závěrem

Máme za sebou hektické období, kdy klub byl na pokraji ukončení činnosti a za chodu se skládá zcela nové mužstvo. Někteří hráči zcela ztratili motivaci, jiní jsou provázeni nemocemi a zraněními. Noví, vesměs mladí hráči ještě nedokázali získat všechny herní návyky. Naše výkony na všech frontách jsou jako den a noc. Pokud se sejdeme, tak dokážeme potrápit a porazit každého. V sálovce například Zlín, Spartu Praha a ve futsale TOP týmy jako Blansko či Kalábek Brno. Bohužel s pravidelnou účastí je to horší. My teď všichni věříme, že se situace obrátí k lepšímu, neboť „populární“ trojboje končí a my budeme mít po celý leden k dispozici všechny hráče, neboť ke křížení obou sportů dojde jen jednou.. Všem, kteří tímto hektickým obdobím prošli, patří poděkování.Zdroj: https://www.amorlazorvyskov.cz/aktuality/detail/236-zaverecny-trojboj-jsme-nezvladli
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: