ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 4. hracího dne Zlínské krajské ligy sálového fotbalu + tabulky

zobrazit foto

22.12.2018, 17:33 | vložil: Vladimír Vitásek

4.kolo 22.12.2018
BURE Hulín - INTER Otrokovice 2:3
YOUNG BOYS Baťov - BAD BOYS 4:8
INTER Otrokovice - OLDSTARS Kroměříž 0:3
BURE Hulín - YOUNG BOYS Baťov 8:1
SPEED Otrokovice - OLDSTARS Kroměříž 1:3
BAD BOYS - BURE Hulín 4:7
SPEED Otrokovice - INTER Otrokovice 0:1
OLDSTARS Kroměříž - FUTSAL Zlín "B" 2:2
BAD BOYS - HOŠANI Skaštice 5:6
FUTSAL Kroměříž - FUTSAL Zlín "B" 5:1
ASC Bohuslavice - SPEED Otrokovice 3:3
HOŠANI Skaštice - FUTSAL Kroměříž 5:2
FUTSAL Zlín "B" - ASC Bohuslavice 1:3

Tabulka pořadí
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. HOŠANI Skaštice 9 7 2 0 44:20 23
2. FUTSAL Kroměříž 9 7 1 1 50:18 22
3. INTER Otrokovice 9 5 2 2 32:22 17
4. ASC Bohuslavice 9 4 4 1 30:20 16
5. SPEED Otrokovice 9 4 1 4 36:16 13
6. BURE Hulín 9 4 0 5 28:34 12
7. OLDSTARS Kroměříž 9 3 2 4 22:14 11
8. FUTSAL Zlín "B" 9 2 1 6 20:35 7
9. BAD BOYS 9 2 0 7 31:55 6
10. YOUNG BOYS Baťov 9 0 1 8 10:69 1

Tabulka slušnosti
poř. družstvo body
1. YOUNG BOYS Baťov 24
2. BAD BOYS 42
3. HOŠANI Skaštice 46
4. OLDSTARS Kroměříž 51
5. INTER Otrokovice 60
6. FUTSAL Kroměříž 63
7. ASC Bohuslavice 78
8. SPEED Otrokovice 88
9. FUTSAL Zlín "B" 88
10. BURE Hulín 91

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky
1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 17
2 Malota Tomáš BAD BOYS 16
3 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 11
4 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
4 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 9
4 Pospíšil Kr. SPEED Otrokovice 9
5 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 8
5 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
5 Torma Dominik BAD BOYS 8
6 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
7 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
7 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 6
7 Tabara Aleš BURE Hulín 6
7 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 6
8 Barták Jan BURE Hulín 5
8 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž5
8 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
8 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 5
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 5
8 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 5
8 Černocký Václav BURE Hulín 5
9 Bartek Martin BAD BOYS 4
9 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 4
9 Dutkevič Adam BURE Hulín 4
9 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
9 Hejda Martin YOUNG BOYS Baťov 4
9 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
9 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž4
9 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž4
9 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 4
9 Votava Matěj ASC Bohuslavice 4
9 Votava Petr ASC Bohuslavice 4
10 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 3
10 Foral Roman SPEED Otrokovice 3
10 Gojš Jan SPEED Otrokovice 3
10 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 3
10 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 3
10 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 3
10 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 3
10 Skyba Aleš INTER Otrokovice 3
10 Spurný Daniel INTER Otrokovice 3
10 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 3
10 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
10 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
11 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
11 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž2
11 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 2
11 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
11 Dvořák Adam BURE Hulín 2
11 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž2
11 Huťka Michal INTER Otrokovice 2
11 Julina Zdeněk FUTSAL Zlín "B" 2
11 Jurášek Martin BURE Hulín 2
11 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
11 Moravec David OLDSTARS Kroměříž2
11 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž2
11 Vrána Jakub BURE Hulín 2
11 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
11 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
11 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 2
12 Buršík Karel ASC Bohuslavice 1
12 Bína Marek SPEED Otrokovice 1
12 Dosoudil Martin BURE Hulín 1
12 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
12 Haloda Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
12 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
12 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
12 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
12 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
12 Kadlík Jiří BAD BOYS 1
12 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 1
12 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
12 Kozubík Matěj YOUNG BOYS Baťov 1
12 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 1
12 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
12 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž1
12 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
12 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
12 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
12 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
12 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 1
12 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
12 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
12 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
12 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
12 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 1
12 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
12 Zavadil Michal BURE Hulín 1





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: