ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 5.hracího dne Krajské ligy Zlínského kraje

zobrazit foto

5.1.2019, 13:42 | vložil: Vladimír Vitásek

5.kolo 5.1.2019

05.01.2019 8.00 HOŠANI Skaštice - INTER Otrokovice 4:2
05.01.2019 8.35 SPEED Otrokovice - BAD BOYS 5:2
05.01.2019 9.10 OLDSTARS Kroměříž - HOŠANI Skaštice 2:4
05.01.2019 9.45 INTER Otrokovice - SPEED Otrokovice 0:5
05.01.2019 10.20 OLDSTARS Kroměříž - BAD BOYS 1:2
05.01.2019 10.55 FUTSAL Kroměříž - ASC Bohuslavice 2:0
05.01.2019 11.30 BURE Hulín - YOUNG BOYS Baťov 2:1
05.01.2019 12.05 FUTSAL Zlín "B" - FUTSAL Kroměříž 1:1
05.01.2019 12.40 ASC Bohuslavice - BURE Hulín 2:2
05.01.2019 13.15 FUTSAL Zlín "B" - YOUNG BOYS Baťov 5:2

tabulka po 5.kole:
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. HOŠANI Skaštice 11 9 2 0 52:24 29
2. FUTSAL Kroměříž 11 8 2 1 53:19 26
3. SPEED Otrokovice 11 6 1 4 46:18 19
4. ASC Bohuslavice 11 4 5 2 32:24 17
5. INTER Otrokovice 11 5 2 4 34:31 17
6. BURE Hulín 11 5 1 5 32:37 16
7. OLDSTARS Kroměříž 11 3 2 6 25:20 11
8. FUTSAL Zlín "B" 11 3 2 6 26:38 11
9. BAD BOYS 11 3 0 8 35:61 9
10. YOUNG BOYS Baťov 11 0 1 10 13:76 1



tabulka slušnosti:
poř. družstvo body
1. YOUNG BOYS Baťov 55
2. BAD BOYS 55
3. HOŠANI Skaštice 66
4. INTER Otrokovice 74
5. OLDSTARS Kroměříž 79
6. FUTSAL Kroměříž 80
7. ASC Bohuslavice 92
8. SPEED Otrokovice 100
9. BURE Hulín 104
10. FUTSAL Zlín "B" 119


tabulka střelců:
poř. jméno družstvo branky
1 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 21
2 Malota Tomáš BAD BOYS 18
3 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 14
4 Bosák Libor FUTSAL Kroměříž 9
4 Křivánek Lukáš ASC Bohuslavice 9
4 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 9
4 Pospíšil Kryštof SPEED Otrokovice 9
4 Torma Dominik BAD BOYS 9
5 Mařák Bedřich INTER Otrokovice 8
5 Tabara Aleš BURE Hulín 8
6 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 7
6 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 7
7 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 6
7 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 6
7 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 6
8 Barták Jan BURE Hulín 5
8 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 5
8 Bubla Lukáš OLDSTARS Kroměříž 5
8 Gojš Jan SPEED Otrokovice 5
8 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 5
8 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 5
8 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 5
8 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 5
8 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 5
8 Skyba Aleš INTER Otrokovice 5
8 Slaměník Ondřej OLDSTARS Kroměříž 5
8 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 5
8 Černocký Václav BURE Hulín 5
9 Bartek Martin BAD BOYS 4
9 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 4
9 Bína Marek SPEED Otrokovice 4
9 Dutkevič Adam BURE Hulín 4
9 Fajgara Jan INTER Otrokovice 4
9 Hejda Martin YOUNG BOYS Baťov 4
9 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 4
9 Plata Diego FUTSAL Zlín "B" 4
9 Sedlák Marek OLDSTARS Kroměříž 4
9 Velev Matěj FUTSAL Zlín "B" 4
9 Votava Matěj ASC Bohuslavice 4
9 Votava Petr ASC Bohuslavice 4
10 Chludil Štěpán FUTSAL Zlín "B" 3
10 Foral Roman SPEED Otrokovice 3
10 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 3
10 Spurný Daniel INTER Otrokovice 3
10 Vrána Jakub BURE Hulín 3
10 Zapletal Martin INTER Otrokovice 3
10 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
11 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 2
11 Bubla Petr OLDSTARS Kroměříž 2
11 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 2
11 Dvořák Adam BURE Hulín 2
11 Ferko Josef OLDSTARS Kroměříž 2
11 Huťka Michal INTER Otrokovice 2
11 Julina Zdeněk "A" FUTSAL Zlín "B" 2
11 Jurášek Martin BURE Hulín 2
11 Kamenčák Radim FUTSAL Zlín "B" 2
11 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 2
11 Malina Petr YOUNG BOYS Baťov 2
11 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 2
11 Moravec David OLDSTARS Kroměříž 2
11 Moravčík Jan OLDSTARS Kroměříž 2
11 Pavelka Martin ASC Bohuslavice 2
11 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 2
11 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 2
11 Zavadil Michal BURE Hulín 2
11 Štreit Dušan INTER Otrokovice 2
11 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 2
12 Buršík Karel ASC Bohuslavice 1
12 Dosoudil Martin BURE Hulín 1
12 Glozyga Martin HOŠANI Skaštice 1
12 Haloda Tomáš "A" FUTSAL Zlín "B" 1
12 Heiland Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
12 Hrnčiřík Tomáš SPEED Otrokovice 1
12 Jakubowicz Adam SPEED Otrokovice 1
12 Janalík Michal HOŠANI Skaštice 1
12 Kadlík Jiří BAD BOYS 1
12 Kameník Jakub YOUNG BOYS Baťov 1
12 Kolář Michal INTER Otrokovice 1
12 Kozubík Matěj YOUNG BOYS Baťov 1
12 Křepela Robin ASC Bohuslavice 1
12 Majkrič Karel OLDSTARS Kroměříž 1
12 Melka Jiří YOUNG BOYS Baťov 1
12 Menša Petr BAD BOYS 1
12 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
12 Neubauer Tomáš BAD BOYS 1
12 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 1
12 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
12 Potočný Roman OLDSTARS Kroměříž 1
12 Pěnička Dominik SPEED Otrokovice 1
12 Sadil Ondřej BAD BOYS 1
12 Skřivánek Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
12 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 1
12 Strašák Tomáš OLDSTARS Kroměříž 1
12 Tsogoo Yesulen FUTSAL Zlín "B" 1
12 Zapletal Jakub "A" FUTSAL Zlín "B" 1




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: